Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, Ivanauskas 1071:215, T. 2, rzadki, ciemna patyna trojak 1598, Wilno, Ivanauskas 1071:215, T. 2, rzadki, ciemna patyna
312 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, Ivanauskas 1071:215, T. 2, rzadki, ciemna patyna
150 zł
600 zł
trojak 1599, Poznań, data i herb Lewart pomiędzy gwiazdkami, patyna trojak 1599, Poznań, data i herb Lewart pomiędzy gwiazdkami, patyna
313 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Poznań, data i herb Lewart pomiędzy gwiazdkami, patyna
125 zł
190 zł
trojak 1599, Olkusz, ciemna patyna trojak 1599, Olkusz, ciemna patyna
314 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, ciemna patyna
125 zł
100 zł
trojak 1600, Ryga, Gerbaszewski 3, ciemna patyna trojak 1600, Ryga, Gerbaszewski 3, ciemna patyna
315 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Ryga, Gerbaszewski 3, ciemna patyna
125 zł
220 zł
trojak 1607, Kraków, T. 20, ładnie zachowana i bardzo rzadka moneta, delikatna patyna trojak 1607, Kraków, T. 20, ładnie zachowana i bardzo rzadka moneta, delikatna patyna
316 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1607, Kraków, T. 20, ładnie zachowana i bardzo rzadka moneta, delikatna patyna
3 500 zł
3 600 zł
zestaw monet trojak 1590, Wilno (herb Chalecki pod popiersiem -Ivanauskas 1053:207, T. 2), 1590, W.. zestaw monet trojak 1590, Wilno (herb Chalecki pod popiersiem -Ivanauskas 1053:207, T. 2), 1590, W..
317 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw monet trojak 1590, Wilno (herb Chalecki pod popiersiem -Ivanauskas 1053:207, T. 2), 1590, Wilno ( herb Chalecki na rewersie - Ivanauskas 1054:208, T. 2, rzadki..
400 zł
480 zł
trzykrucierzówka 1615, Kraków trzykrucierzówka 1615, Kraków
318 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1615, Kraków
150 zł
120 zł
319 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1615, Kraków
II-/III+
EF-/VF+
150 zł
trzykrucierzówka 1616, Kraków, patyna trzykrucierzówka 1616, Kraków, patyna
320 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków, patyna
150 zł
320 zł
trzykrucierzówka 1617, Kraków, patyna trzykrucierzówka 1617, Kraków, patyna
321 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków, patyna
150 zł
260 zł
trzykrucierzówka 1618, Kraków, T. 7, rzadkie, patyna trzykrucierzówka 1618, Kraków, T. 7, rzadkie, patyna
322 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1618, Kraków, T. 7, rzadkie, patyna
400 zł
640 zł
półtorak 1614, odmiana z orłem na awersie, T. 4, wyszczerbiony krążek, rzadki półtorak 1614, odmiana z orłem na awersie, T. 4, wyszczerbiony krążek, rzadki
323 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1614, odmiana z orłem na awersie, T. 4, wyszczerbiony krążek, rzadki
200 zł
560 zł
półtorak 1616, Kraków i 1619, Bydgoszcz, razem 2 sztuki, ładnie zachowane egzemplarze półtorak 1616, Kraków i 1619, Bydgoszcz, razem 2 sztuki, ładnie zachowane egzemplarze
324 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1616, Kraków i 1619, Bydgoszcz, razem 2 sztuki, ładnie zachowane egzemplarze
100 zł
190 zł
półtorak 1617, Bydgoszcz, rzadka odmiana z herbem Sas bez tarczy półtorak 1617, Bydgoszcz, rzadka odmiana z herbem Sas bez tarczy
325 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1617, Bydgoszcz, rzadka odmiana z herbem Sas bez tarczy
100 zł
180 zł
półtorak 1620, Ryga, odmiana bez liska, Gerbaszewski 3.2, T. 2, piękny egzemplarz półtorak 1620, Ryga, odmiana bez liska, Gerbaszewski 3.2, T. 2, piękny egzemplarz
326 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, odmiana bez liska, Gerbaszewski 3.2, T. 2, piękny egzemplarz
II+/I-
EF+/UNC-
500 zł
520 zł
półtorak 1620, Ryga, odmiana z liskiem u dołu rewersu, Gerbaszewski awers -nienotowany, rewers 2.5.. półtorak 1620, Ryga, odmiana z liskiem u dołu rewersu, Gerbaszewski awers -nienotowany, rewers 2.5..
327 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, odmiana z liskiem u dołu rewersu, Gerbaszewski awers -nienotowany, rewers 2.5, T. 2
250 zł
360 zł
zestaw monet półtorak 1614, 1615, 1616 i 1617, Kraków, oraz 1615 i 1616, Bydgoszcz, razem 6 sztuk,.. zestaw monet półtorak 1614, 1615, 1616 i 1617, Kraków, oraz 1615 i 1616, Bydgoszcz, razem 6 sztuk,..
328 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw monet półtorak 1614, 1615, 1616 i 1617, Kraków, oraz 1615 i 1616, Bydgoszcz, razem 6 sztuk, ciekawe odmiany, ładnie zachowane egzemplarze
I/II
UNC/EF
300 zł
720 zł
grosz 1597, Poznań, odmiana z popiersiem króla w koronie, T. 15, rzadki i jak na ten typ monety ła.. grosz 1597, Poznań, odmiana z popiersiem króla w koronie, T. 15, rzadki i jak na ten typ monety ła..
329 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Poznań, odmiana z popiersiem króla w koronie, T. 15, rzadki i jak na ten typ monety ładnie zachowany egzemplarz
1 000 zł
960 zł
grosz 1607, Kraków, odmiana z popiersiem króla, patyna grosz 1607, Kraków, odmiana z popiersiem króla, patyna
330 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, odmiana z popiersiem króla, patyna
100 zł
170 zł
grosz 1608, Kraków grosz 1608, Kraków
331 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków
100 zł
110 zł