Aukcja 36 / 752

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007

2 złote 1975, Warszawa, projekt autorstwa Wacława Kowalika, który nie został zatwierdzony do produkcji, moneta nieopisana w literaturze numizmatycznej, podobny egzemplarz był na 35 aukcji WCN, mosiądz 2.93 g, wyśmienity stan zachowania, patyna

Numer: 752
Opis: Rzeczpospolita Polska i PRL 1949-1989. 2 złote 1975, Warszawa, projekt autorstwa Wacława Kowalika, który nie został zatwierdzony do produkcji, moneta nieopisana w literaturze numizmatycznej, podobny egzemplarz był na 35 aukcji WCN, mosiądz 2.93 g, wyśmienity stan zachowania, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 26-05-2007
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 4 400 zł
Ilość odsłon: 940