Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA
233 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Bydgoszcz, 28.46 g, Dav. 4316, T. 6, delikatna patyna
II-/III+
EF-/VF+
3 000 zł
4 400 zł
234 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z dużym popiersiem króla i wąską tarczą herbową, rysy na awersie, delikatna patyna
600 zł
920 zł
235 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą i owalną tarczą herbową, moneta bita lekko uszkodzonym stemplem
II-/III+
EF-/VF+
500 zł
540 zł
236 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą i owalną tarczą herbową
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
340 zł
237 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1617, Gdańsk, na awersie drobne rysy w tle, patyna
300 zł
340 zł
238 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, odmiana z liściem klonu rozpoczynającym napis na rewersie, rzadki
350 zł
540 zł
239 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
380 zł
240 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z cyfrą 16 pod popiersiem króla, T. 3, rysy w tle, wada blachy, rzadki
300 zł
360 zł
241 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, złocista patyna
150 zł
400 zł
242 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz
125 zł
520 zł
243 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, delikatna złocista patyna
400 zł
820 zł
244 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk
350 zł
430 zł
245 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork
200 zł
360 zł
246 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, patyna
250 zł
640 zł
247 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1625, Kraków, ślady lustra menniczego, rzadkie na tego typu monecie
125 zł
300 zł
248 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw monet: trojak 1590 (rzadka odmiana z herbem Leliwa pod popiersiem), 1593 (odmiana z herbem Chalecki u góry -pęknięty krążek) i 1594 oraz grosz 1610, Wilno, Iva..
III/III-
VF/VF-
350 zł
660 zł
249 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Ryga, Gerbaszewski 22
150 zł
300 zł
250 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Ryga, Gerbaszewski 12
125 zł
140 zł
251 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Olkusz, odmiana z herbem Topór i znakiem słoneczko na rewersie, T. 20, bardzo rzadki
3 000 zł
3 700 zł
252 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Poznań, patyna
150 zł
240 zł