Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA
szeląg 1549, Gdańsk, na awersie napis SIGIS AVG REX POLO M D L, T. 15, rzadki szeląg 1549, Gdańsk, na awersie napis SIGIS AVG REX POLO M D L, T. 15, rzadki
193 Zygmunt II August 1545-1572
szeląg 1549, Gdańsk, na awersie napis SIGIS AVG REX POLO M D L, T. 15, rzadki
1 250 zł
2 400 zł
szeląg 1549, Gdańsk, na awersie napis SIGIS AVG REX POLO M D LI, T. 15, ciemna patyna, rzadki szeląg 1549, Gdańsk, na awersie napis SIGIS AVG REX POLO M D LI, T. 15, ciemna patyna, rzadki
194 Zygmunt II August 1545-1572
szeląg 1549, Gdańsk, na awersie napis SIGIS AVG REX POLO M D LI, T. 15, ciemna patyna, rzadki
1 000 zł
800 zł
szeląg 1551, Gdańsk, T. 7, rzadki i ładnie zachowany szeląg 1551, Gdańsk, T. 7, rzadki i ładnie zachowany
195 Zygmunt II August 1545-1572
szeląg 1551, Gdańsk, T. 7, rzadki i ładnie zachowany
1 000 zł
2 000 zł
szeląg 1552, Gdańsk, T. 10, rzadki szeląg 1552, Gdańsk, T. 10, rzadki
196 Zygmunt II August 1545-1572
szeląg 1552, Gdańsk, T. 10, rzadki
1 000 zł
1 650 zł
dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66, ciemna patyna dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66, ciemna patyna
197 Zygmunt II August 1545-1572
dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66, ciemna patyna
125 zł
100 zł
denar 1555 Wilno, Ivanauskas 439:61, T. 6, piękny wyszukany egzemplarz denar 1555 Wilno, Ivanauskas 439:61, T. 6, piękny wyszukany egzemplarz
198 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1555 Wilno, Ivanauskas 439:61, T. 6, piękny wyszukany egzemplarz
400 zł
800 zł
denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, T. 6 denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, T. 6
199 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, T. 6
III+/II-
VF+/EF-
150 zł
denar 1557, Wilno, Ivanauskas 441:62, T. 10 denar 1557, Wilno, Ivanauskas 441:62, T. 10
200 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1557, Wilno, Ivanauskas 441:62, T. 10
150 zł
480 zł
denar 1557, Gdańsk, T. 10, ciemna patyna, rzadki denar 1557, Gdańsk, T. 10, ciemna patyna, rzadki
201 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1557, Gdańsk, T. 10, ciemna patyna, rzadki
200 zł
280 zł
ecu d’or 1578, La Rochelle, Duplessy 1121 A, Fr. 386, złoto 3.34 g, wyszukany egzemplarz ecu d’or 1578, La Rochelle, Duplessy 1121 A, Fr. 386, złoto 3.34 g, wyszukany egzemplarz
202 Henryk Walezy 1573-1575-1589
ecu d’or 1578, La Rochelle, Duplessy 1121 A, Fr. 386, złoto 3.34 g, wyszukany egzemplarz
5 000 zł
9 000 zł
1/4 ecu 1579, Rennes, Duplessy 1133, patyna 1/4 ecu 1579, Rennes, Duplessy 1133, patyna
203 Henryk Walezy 1573-1575-1589
1/4 ecu 1579, Rennes, Duplessy 1133, patyna
300 zł
480 zł
Ferdynand I - dukat 1562, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą - herb Gdańska w owalnej tarczy, zł.. Ferdynand I - dukat 1562, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą - herb Gdańska w owalnej tarczy, zł..
204 Gdańsk w oblężeniu 1577
Ferdynand I - dukat 1562, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą - herb Gdańska w owalnej tarczy, złoto 3.48 g, stempli z herbem miasta zbuntowani gdańszczanie używali ..
7 500 zł
6 000 zł
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa W. Tallemanna z kawką na rewersie, T. 12, rzadki i.. grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa W. Tallemanna z kawką na rewersie, T. 12, rzadki i..
205 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa W. Tallemanna z kawką na rewersie, T. 12, rzadki i ładnie zachowany
2 000 zł
4 500 zł
szeląg oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa K. Goebla, T. 3, rzadki, patyna szeląg oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa K. Goebla, T. 3, rzadki, patyna
206 Gdańsk w oblężeniu 1577
szeląg oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa K. Goebla, T. 3, rzadki, patyna
800 zł
2 000 zł
talar 1586, Nagybanya, Aw: Półpostać króla i napis w otoku, Rw: Tarcza herbowa i napis w otoku, H-.. talar 1586, Nagybanya, Aw: Półpostać króla i napis w otoku, Rw: Tarcza herbowa i napis w otoku, H-..
207 Stefan Batory 1576-1586
talar 1586, Nagybanya, Aw: Półpostać króla i napis w otoku, Rw: Tarcza herbowa i napis w otoku, H-Cz. 757 R2, Dav. 8457, T. 80, rzadki, patyna
9 000 zł
9 600 zł
szóstak 1585, Wilno, znak mincerza listek pomiędzy tarczami herbowymi, Ivanauskas 793:134, T. 35, .. szóstak 1585, Wilno, znak mincerza listek pomiędzy tarczami herbowymi, Ivanauskas 793:134, T. 35, ..
208 Stefan Batory 1576-1586
szóstak 1585, Wilno, znak mincerza listek pomiędzy tarczami herbowymi, Ivanauskas 793:134, T. 35, bardzo efektowna moneta, ładna stara patyna
8 000 zł
32 000 zł
trojak 1580, Olkusz, odmiana z herbem Glaubicz po obu stronach monety, H-Cz.-, Gum. 700 R, T. 80, .. trojak 1580, Olkusz, odmiana z herbem Glaubicz po obu stronach monety, H-Cz.-, Gum. 700 R, T. 80, ..
209 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1580, Olkusz, odmiana z herbem Glaubicz po obu stronach monety, H-Cz.-, Gum. 700 R, T. 80, ogromnie rzadka moneta znana jedynie z nielicznych zbiorów, ślad po ..
5 000 zł
7 200 zł
trojak 1580, Wilno, odmiana z cyfrą III po obu stronach, ciekawa odmiana napisu na awersie STEP D .. trojak 1580, Wilno, odmiana z cyfrą III po obu stronach, ciekawa odmiana napisu na awersie STEP D ..
210 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1580, Wilno, odmiana z cyfrą III po obu stronach, ciekawa odmiana napisu na awersie STEP D G REX III PO M D LI, Ivanauskas -, ciemna patyna, rzadki
2 000 zł
4 800 zł
trojak 1580, Wilno, odmiana z III w owalnej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas 759:121, patyna trojak 1580, Wilno, odmiana z III w owalnej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas 759:121, patyna
211 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1580, Wilno, odmiana z III w owalnej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas 759:121, patyna
175 zł
220 zł
trojak 1581, Wilno, Ivanauskas 770:126, patyna trojak 1581, Wilno, Ivanauskas 770:126, patyna
212 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, Ivanauskas 770:126, patyna
150 zł
580 zł