Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  POLSKA  Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1659, Toruń, H-Cz. 2146 R3, Fr. 60, Kaleniecki s. 440, T. 35, złoto 3.22 g, moneta wybita us.. dukat 1659, Toruń, H-Cz. 2146 R3, Fr. 60, Kaleniecki s. 440, T. 35, złoto 3.22 g, moneta wybita us..
339 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1659, Toruń, H-Cz. 2146 R3, Fr. 60, Kaleniecki s. 440, T. 35, złoto 3.22 g, moneta wybita uszkodzonym stemplem
6 000 zł
6 400 zł
talar 1649, Gdańsk, Dav. 4358, T. 7, minimalna mennicza wada rantu, ładna ciemna patyna talar 1649, Gdańsk, Dav. 4358, T. 7, minimalna mennicza wada rantu, ładna ciemna patyna
340 Jan II Kazimierz 1649-1668
talar 1649, Gdańsk, Dav. 4358, T. 7, minimalna mennicza wada rantu, ładna ciemna patyna
7 500 zł
9 000 zł
XIX-wieczne fałszerstwo orta bydgoskiego 1650 G - G / D - A, moneta ze zbioru Chomińskiego, kupion.. XIX-wieczne fałszerstwo orta bydgoskiego 1650 G - G / D - A, moneta ze zbioru Chomińskiego, kupion..
341 Jan II Kazimierz 1649-1668
XIX-wieczne fałszerstwo orta bydgoskiego 1650 G - G / D - A, moneta ze zbioru Chomińskiego, kupiona od Beyera
300 zł
680 zł
ort 1653, Toruń, T. 5, ładnie zachowany egzemplarz, patyna ort 1653, Toruń, T. 5, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
342 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Toruń, T. 5, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
1 250 zł
1 500 zł
ort 1655, Wschowa, T. 1.50 ort 1655, Wschowa, T. 1.50
343 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Wschowa, T. 1.50
400 zł
320 zł
ort 1655, Kraków, litery IT pod popiersiem króla i SCH pod tarczą herbową, T. 1.50, drobne rysy ort 1655, Kraków, litery IT pod popiersiem króla i SCH pod tarczą herbową, T. 1.50, drobne rysy
344 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Kraków, litery IT pod popiersiem króla i SCH pod tarczą herbową, T. 1.50, drobne rysy
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita nieznacznie uszkodzonym stemplem, patyna ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita nieznacznie uszkodzonym stemplem, patyna
345 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita nieznacznie uszkodzonym stemplem, patyna
800 zł
900 zł
ort 1658/7, Gdańsk, T. 1.50 ort 1658/7, Gdańsk, T. 1.50
346 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658/7, Gdańsk, T. 1.50
600 zł
480 zł
ort 1658, Gdańsk, T. 1.50, moneta niedobita ort 1658, Gdańsk, T. 1.50, moneta niedobita
347 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Gdańsk, T. 1.50, moneta niedobita
500 zł
400 zł
ort 1659, Kraków, T. 1.50, patyna ort 1659, Kraków, T. 1.50, patyna
348 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Kraków, T. 1.50, patyna
250 zł
ort 1660, Gdańsk, T. 1.50 ort 1660, Gdańsk, T. 1.50
349 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Gdańsk, T. 1.50
600 zł
560 zł
ort 1662, Gdańsk, T. 2, delikatna patyna, drobna wada krążka ort 1662, Gdańsk, T. 2, delikatna patyna, drobna wada krążka
350 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Gdańsk, T. 2, delikatna patyna, drobna wada krążka
700 zł
620 zł
ort 1662, Toruń, T. 1.50, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem ort 1662, Toruń, T. 1.50, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
351 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Toruń, T. 1.50, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
600 zł
480 zł
ort 1662, Elbląg, Bahr. 9495, T. 8, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem, rzadka, ciemna patyna ort 1662, Elbląg, Bahr. 9495, T. 8, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem, rzadka, ciemna patyna
352 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Elbląg, Bahr. 9495, T. 8, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem, rzadka, ciemna patyna
II-/III+
EF-/VF+
2 500 zł
3 100 zł
ort 1663, Gdańsk, T. 2 ort 1663, Gdańsk, T. 2
353 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1663, Gdańsk, T. 2
400 zł
500 zł
ort 1663, Toruń, T. 2, wada krążka ort 1663, Toruń, T. 2, wada krążka
354 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1663, Toruń, T. 2, wada krążka
500 zł
420 zł
ort 1664, Toruń, T. 3, rzadszy rocznik, ładnie zachowany ort 1664, Toruń, T. 3, rzadszy rocznik, ładnie zachowany
355 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1664, Toruń, T. 3, rzadszy rocznik, ładnie zachowany
1 000 zł
1 800 zł
ort 1664, Wilno, odmiana bez obwódek wewnętrznych, na awersie napis IOAN CASM - D G REX POLO & S, .. ort 1664, Wilno, odmiana bez obwódek wewnętrznych, na awersie napis IOAN CASM - D G REX POLO & S, ..
356 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1664, Wilno, odmiana bez obwódek wewnętrznych, na awersie napis IOAN CASM - D G REX POLO & S, rewers Ivanauskas 1186:273, T. 8, rzadki, patyna
1 500 zł
3 200 zł
szóstak 1656, Lwów, odmiana bez określenia nominału, H-Cz. 2086 R5, T. 40, niedobity, bardzo rzadki szóstak 1656, Lwów, odmiana bez określenia nominału, H-Cz. 2086 R5, T. 40, niedobity, bardzo rzadki
357 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1656, Lwów, odmiana bez określenia nominału, H-Cz. 2086 R5, T. 40, niedobity, bardzo rzadki
1 000 zł
1 650 zł
szóstak 1657, Kraków (okupacja szwedzka), odmiana z gałązką i kwiatkiem na rewersie szóstak 1657, Kraków (okupacja szwedzka), odmiana z gałązką i kwiatkiem na rewersie
358 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1657, Kraków (okupacja szwedzka), odmiana z gałązką i kwiatkiem na rewersie
150 zł