Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
204 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1583, Gdańsk, H-Cz. 710 R2, Fr. 3, Kaleniecki s. 58, złoto 3.50 g, ślad po zawieszce?
6 000 zł
6 300 zł
205 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1583, Gdańsk, H-Cz. 710 R2, Fr. 3, Kaleniecki s. 58, złoto 3.51 g, gięty
4 000 zł
3 650 zł
206 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1586, Gdańsk, H-Cz. 770 R, Fr. 3, Kaleniecki s. 64, złoto 3.51 g
4 500 zł
5 600 zł
207 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, rzadsza odmiana z III w owalnej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas 768:121, T. 4
500 zł
780 zł
208 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, odmiana z herbem Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126, ładny połysk menniczy pod starą patyną
250 zł
310 zł
209 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, odmiana z herbem Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126, patyna
200 zł
160 zł
210 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, odmiana z herbem Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126
150 zł
120 zł
211 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, odmiana z herbem Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126, drobne rysy na głowie króla
150 zł
120 zł
212 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:121
250 zł
360 zł
213 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127, drobne rysy na rewersie, delikatna patyna
200 zł
320 zł
214 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Gerbasevskis 16
150 zł
300 zł
215 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Wilno, duża głowa króla, Ivanauskas 782:130, patyna
200 zł
320 zł
216 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Ryga, Gerbasevskis 14, moneta w pudełku NGC MS 64, patyna
250 zł
500 zł
217 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Olkusz, litery G - H po bokach Orła i Pogoni, T. 1.50, patyna
300 zł
400 zł
218 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, odmiana z herbem Lis pod popiersiem króla, ciekawe połączenie awersu z napisem STEP DG REX - herb Lis - PO M D L i rewersu Ivanauskas 786:131, pat..
150 zł
300 zł
219 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana z małą głową króla, Gerbasevskis 41, patyna
250 zł
380 zł
220 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Gerbasevskis 48
125 zł
310 zł
221 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Olkusz, litery NH kończą napis na awersie, T. 1.50, nieco uszkodzony krążek
250 zł
222 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Gerbasevskis 3, ładny egzemplarz, patyna
250 zł
680 zł
223 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla, Gerbasevskis 26
200 zł
320 zł