Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
204 | Stefan Batory 1576-1586 dukat 1583, Gdańsk, H-Cz. 710 R2, Fr. 3, Kaleniecki s. 58, złoto 3.50 g, ślad po zawieszce? |
6 000 zł 6 300 zł
205 | Stefan Batory 1576-1586 dukat 1583, Gdańsk, H-Cz. 710 R2, Fr. 3, Kaleniecki s. 58, złoto 3.51 g, gięty |
III VF |
4 000 zł 3 650 zł
206 | Stefan Batory 1576-1586 dukat 1586, Gdańsk, H-Cz. 770 R, Fr. 3, Kaleniecki s. 64, złoto 3.51 g |
4 500 zł 5 600 zł
207 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, rzadsza odmiana z III w owalnej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas 768:121, T. 4 |
500 zł 780 zł
208 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, odmiana z herbem Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126, ładny połysk menniczy pod starą patyną |
250 zł 310 zł
209 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, odmiana z herbem Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126, patyna |
200 zł 160 zł
210 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, odmiana z herbem Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126 |
III VF |
150 zł 120 zł
211 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, odmiana z herbem Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126, drobne rysy na głowie króla |
III VF |
150 zł 120 zł
212 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:121 |
II- EF- |
250 zł 360 zł
213 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127, drobne rysy na rewersie, delikatna patyna |
200 zł 320 zł
214 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Ryga, Gerbasevskis 16 |
III VF |
150 zł 300 zł
215 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1584, Wilno, duża głowa króla, Ivanauskas 782:130, patyna |
200 zł 320 zł
216 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1584, Ryga, Gerbasevskis 14, moneta w pudełku NGC MS 64, patyna |
I- UNC- |
250 zł 500 zł
217 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Olkusz, litery G - H po bokach Orła i Pogoni, T. 1.50, patyna |
II- EF- |
300 zł 400 zł
218 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Wilno, odmiana z herbem Lis pod popiersiem króla, ciekawe połączenie awersu z napisem STEP DG REX - herb Lis - PO M D L i rewersu Ivanauskas 786:131, pat.. |
II- EF- |
150 zł 300 zł
219 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, odmiana z małą głową króla, Gerbasevskis 41, patyna |
250 zł 380 zł
220 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Gerbasevskis 48 |
III VF |
125 zł 310 zł
221 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Olkusz, litery NH kończą napis na awersie, T. 1.50, nieco uszkodzony krążek |
250 zł | |
222 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Gerbasevskis 3, ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 680 zł
223 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla, Gerbasevskis 26 |
200 zł 320 zł