Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
526 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
800 zł 2 650 zł
527 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 560 zł
528 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, bardzo ładnie zachowane, patyna |
I- UNC- |
600 zł 720 zł
529 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, bardzo ładne |
I- UNC- |
500 zł 620 zł
530 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
800 zł 3 800 zł