Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
pożyczka Ogólna Narodowa Polska 1.000 złotych polskich 1863, Moczydłowski S.11, niewielkie ubytki ..
812 pożyczka Ogólna Narodowa Polska 1.000 złotych polskich 1863, Moczydłowski S.11, niewielkie ubytki papieru bez szkody dla tekstu IV
F
1 250 zł
1 050 zł
Asygnata Skarbu Polskiego 1.000 koron 1.11.1918 r, seria G, Moczydłowski 13
813 Asygnata Skarbu Polskiego 1.000 koron 1.11.1918 r, seria G, Moczydłowski 13 II-
250 zł
1 500 zł
5 % bilet skarbowy na 100.000 marek polskich, seria III, wydany przez Ministerstwo Skarbu 10.01.19..
814 5 % bilet skarbowy na 100.000 marek polskich, seria III, wydany przez Ministerstwo Skarbu 10.01.1922, Moczydłowski B 10 II
200 zł
200 zł