Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  POLSKA  Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1838, Petersburg, Plage 307, Bitkin 1079, Fr. 111, złoto 3.94 g 3 ruble = 20 złotych 1838, Petersburg, Plage 307, Bitkin 1079, Fr. 111, złoto 3.94 g
531 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1838, Petersburg, Plage 307, Bitkin 1079, Fr. 111, złoto 3.94 g
3 500 zł
6 600 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, patyna 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, patyna
532 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, patyna
500 zł
520 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, Bitkin 1087, uszkodzony nieco rant 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, Bitkin 1087, uszkodzony nieco rant
533 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, Bitkin 1087, uszkodzony nieco rant
300 zł
320 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132, delikatna patyna 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132, delikatna patyna
534 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132, delikatna patyna
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
520 zł
rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, minimalne uszko.. rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, minimalne uszko..
535 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, minimalne uszkodzony rant
350 zł
280 zł
rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423 rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423
536 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423
250 zł
200 zł
rubel 1847, Warszawa, Plage 439, Bitkin 428, patyna rubel 1847, Warszawa, Plage 439, Bitkin 428, patyna
537 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1847, Warszawa, Plage 439, Bitkin 428, patyna
400 zł
320 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, Plage 356, Bitkin 1143 3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, Plage 356, Bitkin 1143
538 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, Plage 356, Bitkin 1143
350 zł
520 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 361, Bitkin 1144 3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 361, Bitkin 1144
539 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 361, Bitkin 1144
400 zł
1 100 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 361, Bitkin 1144 3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 361, Bitkin 1144
540 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 361, Bitkin 1144
150 zł
120 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145 3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145
541 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145
500 zł
1 750 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, w ogonie Orła 7 piór, Plage 369, Bitkin 1148, patyna 3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, w ogonie Orła 7 piór, Plage 369, Bitkin 1148, patyna
542 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, w ogonie Orła 7 piór, Plage 369, Bitkin 1148, patyna
200 zł
220 zł
połtina 1854, Warszawa, Plage 452, Bitkin 440 połtina 1854, Warszawa, Plage 452, Bitkin 440
543 Monety zaboru rosyjskiego
połtina 1854, Warszawa, Plage 452, Bitkin 440
II+/I-
EF+/UNC-
500 zł
3 000 zł
30 kopiejek = 2 złote 1835, Warszawa, Plage 372, Bitkin 1152 30 kopiejek = 2 złote 1835, Warszawa, Plage 372, Bitkin 1152
544 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1835, Warszawa, Plage 372, Bitkin 1152
III+/II-
VF+/EF-
150 zł
170 zł
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, środkowe pióro w ogonie Orła w równej linii z pozostałymi pi.. 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, środkowe pióro w ogonie Orła w równej linii z pozostałymi pi..
545 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, środkowe pióro w ogonie Orła w równej linii z pozostałymi piórami, Plage 378, Bitkin 1158, delikatna patyna
200 zł
190 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, patyna
546 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, patyna
100 zł
230 zł
25 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 455, Bitkin 285 R1, bardzo rzadkie (w cenniku Berezowskiego 10 z.. 25 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 455, Bitkin 285 R1, bardzo rzadkie (w cenniku Berezowskiego 10 z..
547 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 455, Bitkin 285 R1, bardzo rzadkie (w cenniku Berezowskiego 10 złotych), ładny egzemplarz, delikatna patyna
7 500 zł
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, wieniec związany podwójnie, Plage 396, Bitkin 1263 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, wieniec związany podwójnie, Plage 396, Bitkin 1263
548 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, wieniec związany podwójnie, Plage 396, Bitkin 1263
250 zł
360 zł
549 Monety zaboru rosyjskiego
150 zł
150 zł
10 kopiejek 1855, Warszawa, Plage 458, Bitkin 287 R1, rzadkie 10 kopiejek 1855, Warszawa, Plage 458, Bitkin 287 R1, rzadkie
550 Monety zaboru rosyjskiego
10 kopiejek 1855, Warszawa, Plage 458, Bitkin 287 R1, rzadkie
500 zł
1 350 zł