Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
531 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1838, Petersburg, Plage 307, Bitkin 1079, Fr. 111, złoto 3.94 g |
3 500 zł 6 600 zł
532 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, patyna |
II- EF- |
500 zł 520 zł
533 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, Bitkin 1087, uszkodzony nieco rant |
300 zł 320 zł
534 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132, delikatna patyna |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 520 zł
535 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, minimalne uszkodzony rant |
II- EF- |
350 zł 280 zł
536 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423 |
250 zł 200 zł
537 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1847, Warszawa, Plage 439, Bitkin 428, patyna |
II- EF- |
400 zł 320 zł
538 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, Plage 356, Bitkin 1143 |
II- EF- |
350 zł 520 zł
539 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 361, Bitkin 1144 |
400 zł 1 100 zł
540 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 361, Bitkin 1144 |
150 zł 120 zł
541 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145 |
II+ EF+ |
500 zł 1 750 zł
542 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, w ogonie Orła 7 piór, Plage 369, Bitkin 1148, patyna |
III VF |
200 zł 220 zł
543 | Monety zaboru rosyjskiego połtina 1854, Warszawa, Plage 452, Bitkin 440 |
II+/I- EF+/UNC- |
500 zł 3 000 zł
544 | Monety zaboru rosyjskiego 30 kopiejek = 2 złote 1835, Warszawa, Plage 372, Bitkin 1152 |
III+/II- VF+/EF- |
150 zł 170 zł
545 | Monety zaboru rosyjskiego 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, środkowe pióro w ogonie Orła w równej linii z pozostałymi piórami, Plage 378, Bitkin 1158, delikatna patyna |
II- EF- |
200 zł 190 zł
546 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, patyna |
III VF |
100 zł 230 zł
547 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 455, Bitkin 285 R1, bardzo rzadkie (w cenniku Berezowskiego 10 złotych), ładny egzemplarz, delikatna patyna |
7 500 zł | |
548 | Monety zaboru rosyjskiego 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, wieniec związany podwójnie, Plage 396, Bitkin 1263 |
250 zł 360 zł
549 | Monety zaboru rosyjskiego 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, wieniec związany podwójnie, Plage 396, Bitkin 1263 |
III VF |
150 zł 150 zł
550 | Monety zaboru rosyjskiego 10 kopiejek 1855, Warszawa, Plage 458, Bitkin 287 R1, rzadkie |
500 zł 1 350 zł