Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
359 | Jan II Kazimierz 1649-1668 szóstak 1661, Lwów, odmiana z datą na awersie i rewersie, T. 3, rzadki, patyna |
III VF |
200 zł | |
360 | Jan II Kazimierz 1649-1668 szóstak 1661, Bydgoszcz, litery T - T na rewersie |
125 zł 100 zł
361 | Jan II Kazimierz 1649-1668 szóstak 1661, Bydgoszcz, litery T - T na rewersie |
100 zł | |
362 | Jan II Kazimierz 1649-1668 szóstak 1662, Bydgoszcz, odmiana bez obwódek wewnętrznych i litery T - T na rewersie, piękny stan zachowania rzadko spotykany w tym typie monety |
II+ EF+ |
200 zł 460 zł
363 | Jan II Kazimierz 1649-1668 szóstak 1664, Wilno, Ivanauskas 1179:272 |
III VF |
300 zł 320 zł
364 | Jan II Kazimierz 1649-1668 szóstak 1666, Wilno, Ivanauskas 1184:272, połysk menniczy niezmiernie rzadki dla tych monet |
III+/II- VF+/EF- |
400 zł | |
365 | Jan II Kazimierz 1649-1668 szóstak 1666, Wilno, Ivanauskas 1184:272, ładnie zachowany egzemplarz |
300 zł 240 zł
366 | Jan II Kazimierz 1649-1668 szóstak 1666, Wilno, Ivanauskas 1184:272 |
III VF |
150 zł 200 zł
367 | Jan II Kazimierz 1649-1668 zestaw monet: -Jan II Kazimierz 31 szóstaków koronnych (różne daty, mennice Kraków, Bydgoszcz i Poznań) oraz -Zygmunt III Waza szóstak koronny 1626, Kraków, razem 32 .. |
III-/IV |
500 zł 400 zł
368 | Jan II Kazimierz 1649-1668 zestaw monet: szóstaki 1665 i 1666, Wilno, Ivanauskas 1180:272 i 1184:272, razem 2 sztuki |
III- VF- |
200 zł 300 zł
369 | Jan II Kazimierz 1649-1668 dwugrosz 1651, Gdańsk, ładnie zachowany |
II- EF- |
600 zł 720 zł
370 | Jan II Kazimierz 1649-1668 szeląg 1650, Bydgoszcz, bardzo rzadka odmiana z datą po obu stronach, T. 25?, bardzo rzadki, ciemna patyna |
III VF |
600 zł 860 zł
371 | Jan II Kazimierz 1649-1668 szeląg 1650, Bydgoszcz, T. 5, patyna |
III VF |
300 zł 760 zł