Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  POLSKA  Jan II Kazimierz 1649-1668
359 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1661, Lwów, odmiana z datą na awersie i rewersie, T. 3, rzadki, patyna
200 zł
360 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1661, Bydgoszcz, litery T - T na rewersie
125 zł
100 zł
361 Jan II Kazimierz 1649-1668
100 zł
362 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1662, Bydgoszcz, odmiana bez obwódek wewnętrznych i litery T - T na rewersie, piękny stan zachowania rzadko spotykany w tym typie monety
200 zł
460 zł
363 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1664, Wilno, Ivanauskas 1179:272
300 zł
320 zł
364 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1666, Wilno, Ivanauskas 1184:272, połysk menniczy niezmiernie rzadki dla tych monet
III+/II-
VF+/EF-
400 zł
365 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1666, Wilno, Ivanauskas 1184:272, ładnie zachowany egzemplarz
300 zł
240 zł
366 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1666, Wilno, Ivanauskas 1184:272
150 zł
200 zł
367 Jan II Kazimierz 1649-1668
zestaw monet: -Jan II Kazimierz 31 szóstaków koronnych (różne daty, mennice Kraków, Bydgoszcz i Poznań) oraz -Zygmunt III Waza szóstak koronny 1626, Kraków, razem 32 ..
III-/IV
500 zł
400 zł
368 Jan II Kazimierz 1649-1668
zestaw monet: szóstaki 1665 i 1666, Wilno, Ivanauskas 1180:272 i 1184:272, razem 2 sztuki
III-
VF-
200 zł
300 zł
369 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1651, Gdańsk, ładnie zachowany
600 zł
720 zł
370 Jan II Kazimierz 1649-1668
szeląg 1650, Bydgoszcz, bardzo rzadka odmiana z datą po obu stronach, T. 25?, bardzo rzadki, ciemna patyna
600 zł
860 zł
371 Jan II Kazimierz 1649-1668
szeląg 1650, Bydgoszcz, T. 5, patyna
300 zł
760 zł