Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
503 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1829, Warszawa, Plage 20, Bitkin 980 R1, Fr. 110, złoto 4.88 g, rzadki i wyśmienicie zachowany egzemplarz |
I- UNC- |
15 000 zł 24 000 zł
504 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1832, Warszawa, Plage 21, Bitkin 981 R2, Fr. 110, złoto 4.88 g, bardzo rzadkie, wyśmienicie zachowany egzemplarz |
I- UNC- |
25 000 zł 32 000 zł
505 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1821, Warszawa, Plage 24, Bitkin 820 R, nierównomierna patyna |
7 500 zł 6 500 zł
506 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1822, Warszawa, Plage 25, Bitkin 821 R, ładnie zachowany egzemplarz z delikatną patyną |
II- EF- |
12 500 zł |
507 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1827, Warszawa, odmiana z lirerami F - H, Plage 30, Bitkin 984 R2, bardzo rzadkie, wyśmienicie zachowany egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
70 000 zł 56 000 zł
508 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, ładny egzemplarz, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 980 zł
509 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1829, Warszawa, Plage 72, Bitkin 998 |
II-/III+ EF-/VF+ |
200 zł 560 zł
510 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1837, Warszawa, odmiana ze świętym Jerzym w płaszczu, Plage 99, Bitkin 1177, wyśmienity stan zachowania |
I-/II+ UNC-/EF+ |
300 zł 1 250 zł
511 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1837, Warszawa, odmiana ze świętym Jerzym bez płaszcza, Plage 102, Bitkin 1180, bardzo ładne |
II+ EF+ |
250 zł 1 000 zł
512 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182 |
I- UNC- |
100 zł 140 zł
513 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1816, Warszawa, Plage 112, Bitkin 854, piękny egzemplarz, rzadki w tym stanie zachowania |
II+ EF+ |
500 zł 1 650 zł
514 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1818, Warszawa, Plage 113, Bitkin 856, patyna |
125 zł 220 zł
515 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1820, Warszawa, Plage 116, Bitkin 858 |
III VF |
125 zł |
516 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1828, Warszawa, Plage 128, Bitkin 1018, moneta wybita uszkodzonym stemplem, bardzo słabo widoczna cyfra 1 |
III VF |
150 zł |
517 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 141, Bitkin 1192 |
II+/I- EF+/UNC- |
150 zł 420 zł
518 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze 1836 (nowe bicie petersburskie 1859 rok), Plage 183 R, Bitkin H 1198 R2, ładnie zachowane, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
600 zł 1 350 zł
519 | Królestwo Polskie - Aleksander 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze 1836, Warszawa, Plage 182, Bitkin 1197, patyna |
100 zł 210 zł
520 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, bardzo ładnie zachowany egzemplarz |
II+/I- EF+/UNC- |
900 zł 880 zł
521 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalnie justowane, ładny egzemplarz, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
900 zł 1 600 zł
522 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalnie justowane, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 680 zł