Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
443 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1773, Warszawa, Plage 358, rzadszy rocznik |
III VF |
1 500 zł 1 950 zł
444 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1777, Warszawa, Plage 362, delikatna patyna |
1 500 zł 2 350 zł
445 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, nieznaczne ślady justowania, delikatna patyna |
III+/II- VF+/EF- |
1 000 zł 1 250 zł
446 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, nieznaczne ślady justowania, niewielka wada blachy |
III+/II- VF+/EF- |
1 000 zł 800 zł
447 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, nieznaczne ślady justowania, patyna |
700 zł 720 zł
448 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1766, Warszawa, Plage 307, moneta minimalnie niedobita i lekko justowana, ale ładnie zachowana |
II+ EF+ |
750 zł |
449 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka próbna 1771, Warszawa, (bicie XIX-wieczne, 7.00 g), Plage 472, H-Cz. 3131 |
II+ EF+ |
3 000 zł 2 400 zł
450 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1781 Warszawa, Plage 333, patyna |
400 zł 440 zł
451 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1782, Warszawa, Plage 334, drobne rysy w tle |
III VF |
300 zł 400 zł
452 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340, na awersie w polu mała wada blachy, ładnie zachowany egzemplarz |
600 zł 480 zł
453 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340 |
III VF |
250 zł 260 zł
454 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1794, Warszawa, rzadsza odmiana z napisem 42 1/4, Plage 348, na awersie rysy w tle, patyna |
500 zł 720 zł
455 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, odmiana z kropkami po F S, Plage 272, ładnie zachowana, patyna |
II+ EF+ |
500 zł |
456 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, odmiana bez kropek po literach F S, Plage 273, ładnie zachowana |
450 zł 360 zł
457 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1767, Warszawa, Plage 276 |
II/II- EF/EF- |
350 zł 280 zł
458 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, minimalnie justowana |
150 zł 120 zł
459 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 242 |
125 zł |
460 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P, Plage 257, bardzo rzadki |
III- VF- |
250 zł 200 zł
461 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie, Plage 233, ciemna patyna |
125 zł 190 zł
462 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szóstak 1765 Toruń, odmiana napisu STANISL AVG, Plage 520, bardzo rzadka moneta (30 złotych w cenniku Berezowskiego), wyśmienity i niespotykany stan zachowania, patyna |
II+ EF+ |
7 000 zł 12 500 zł