Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA
ort 1754, Lipsk, małe popiersie króla, Merseb. 1779 ort 1754, Lipsk, małe popiersie króla, Merseb. 1779
567 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, małe popiersie króla, Merseb. 1779
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
250 zł
ort 1755, Lipsk, Merseb. 1782 ort 1755, Lipsk, Merseb. 1782
568 August III 1733-1763
ort 1755, Lipsk, Merseb. 1782
II/II-
EF/EF-
175 zł
240 zł
ort 1756, Lipsk, Merseb. 1782, delikatna patyna ort 1756, Lipsk, Merseb. 1782, delikatna patyna
569 August III 1733-1763
ort 1756, Lipsk, Merseb. 1782, delikatna patyna
150 zł
210 zł
szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785, mała wada blachy szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785, mała wada blachy
570 August III 1733-1763
szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785, mała wada blachy
150 zł
180 zł
szóstak 1756, Lipsk, Merseb. 1785, drobna wada blachy, ładne lustro mennicze szóstak 1756, Lipsk, Merseb. 1785, drobna wada blachy, ładne lustro mennicze
571 August III 1733-1763
szóstak 1756, Lipsk, Merseb. 1785, drobna wada blachy, ładne lustro mennicze
200 zł
540 zł
trojak 1763, Toruń, Merseb. 1820, ładna, tęczowa patyna trojak 1763, Toruń, Merseb. 1820, ładna, tęczowa patyna
572 August III 1733-1763
trojak 1763, Toruń, Merseb. 1820, ładna, tęczowa patyna
700 zł
680 zł
dwugrosz zaślubinowy 1747, Drezno, Aw: Napis, Rw: Anioł, moneta wybita z okazji ślubu księcia Fryd.. dwugrosz zaślubinowy 1747, Drezno, Aw: Napis, Rw: Anioł, moneta wybita z okazji ślubu księcia Fryd..
573 August III 1733-1763
dwugrosz zaślubinowy 1747, Drezno, Aw: Napis, Rw: Anioł, moneta wybita z okazji ślubu księcia Fryderyka Krystiana z Antoniną Bawarską
400 zł
800 zł
odbitka w złocie 1/24 talara 1757, Drezno, pod tarczą herbową literki IDB (Johanna Davida Billerta.. odbitka w złocie 1/24 talara 1757, Drezno, pod tarczą herbową literki IDB (Johanna Davida Billerta..
574 August III 1733-1763
odbitka w złocie 1/24 talara 1757, Drezno, pod tarczą herbową literki IDB (Johanna Davida Billerta) pruskiego zarządcy mennicy drezdeńskiej, Gumowski -Monety sasko po..
15 000 zł
25 000 zł
dukat 1774, Warszawa, odmiana z literami AP, Plage 432, Fr. 102, złoto 3.43 g, minimalnie gięty dukat 1774, Warszawa, odmiana z literami AP, Plage 432, Fr. 102, złoto 3.43 g, minimalnie gięty
575 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1774, Warszawa, odmiana z literami AP, Plage 432, Fr. 102, złoto 3.43 g, minimalnie gięty
4 500 zł
4 700 zł
kopia talara Morikofera 1765, wykonana techniką odlewu w srebrze, 38.04 g, Plage 375, oryginał w M.. kopia talara Morikofera 1765, wykonana techniką odlewu w srebrze, 38.04 g, Plage 375, oryginał w M..
576 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
kopia talara Morikofera 1765, wykonana techniką odlewu w srebrze, 38.04 g, Plage 375, oryginał w Muzeum Narodowym w Warszawie i w British Museum, ciemna patyna
2 000 zł
2 200 zł
talar 1775, Warszawa, Plage 392, Dav. 1619 talar 1775, Warszawa, Plage 392, Dav. 1619
577 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1775, Warszawa, Plage 392, Dav. 1619
2 200 zł
2 500 zł
talar 1781, Warszawa, Plage 402, Dav. 1619, na awersie grafitti, ciemna patyna, bardzo rzadki talar 1781, Warszawa, Plage 402, Dav. 1619, na awersie grafitti, ciemna patyna, bardzo rzadki
578 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1781, Warszawa, Plage 402, Dav. 1619, na awersie grafitti, ciemna patyna, bardzo rzadki
3 000 zł
2 400 zł
talar 1783, Warszawa, Plage 404, Dav. 1620 talar 1783, Warszawa, Plage 404, Dav. 1620
579 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1783, Warszawa, Plage 404, Dav. 1620
1 750 zł
1 400 zł
talar 1788, Warszawa, Plage 407, Dav. 1621 talar 1788, Warszawa, Plage 407, Dav. 1621
580 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, Plage 407, Dav. 1621
1 400 zł
1 750 zł
talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, minimalnie justowany, ale ładnie zachowany egzemplarz,.. talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, minimalnie justowany, ale ładnie zachowany egzemplarz,..
581 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, minimalnie justowany, ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna
1 000 zł
960 zł
talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, moneta wybita uszkodzonym stemplem talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, moneta wybita uszkodzonym stemplem
582 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, moneta wybita uszkodzonym stemplem
500 zł
660 zł
talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623, minimalnie justowany, ładny egzemplarz, patyna talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623, minimalnie justowany, ładny egzemplarz, patyna
583 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623, minimalnie justowany, ładny egzemplarz, patyna
900 zł
1 600 zł
talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623 talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623
584 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623
600 zł
720 zł
półtalar 1767, Warszawa, Plage 350, pod szyją króla drobna wada mennicza, patyna półtalar 1767, Warszawa, Plage 350, pod szyją króla drobna wada mennicza, patyna
585 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1767, Warszawa, Plage 350, pod szyją króla drobna wada mennicza, patyna
II-/II
EF-/EF
1 500 zł
3 200 zł
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, patyna półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, patyna
586 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, patyna
750 zł
720 zł