Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA
567 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, małe popiersie króla, Merseb. 1779
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
250 zł
568 August III 1733-1763
ort 1755, Lipsk, Merseb. 1782
II/II-
EF/EF-
175 zł
240 zł
569 August III 1733-1763
ort 1756, Lipsk, Merseb. 1782, delikatna patyna
150 zł
210 zł
570 August III 1733-1763
szóstak 1755, Lipsk, Merseb. 1785, mała wada blachy
150 zł
180 zł
571 August III 1733-1763
szóstak 1756, Lipsk, Merseb. 1785, drobna wada blachy, ładne lustro mennicze
200 zł
540 zł
572 August III 1733-1763
trojak 1763, Toruń, Merseb. 1820, ładna, tęczowa patyna
700 zł
680 zł
573 August III 1733-1763
dwugrosz zaślubinowy 1747, Drezno, Aw: Napis, Rw: Anioł, moneta wybita z okazji ślubu księcia Fryderyka Krystiana z Antoniną Bawarską
400 zł
800 zł
574 August III 1733-1763
odbitka w złocie 1/24 talara 1757, Drezno, pod tarczą herbową literki IDB (Johanna Davida Billerta) pruskiego zarządcy mennicy drezdeńskiej, Gumowski -Monety sasko po..
15 000 zł
25 000 zł
575 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1774, Warszawa, odmiana z literami AP, Plage 432, Fr. 102, złoto 3.43 g, minimalnie gięty
4 500 zł
4 700 zł
576 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
kopia talara Morikofera 1765, wykonana techniką odlewu w srebrze, 38.04 g, Plage 375, oryginał w Muzeum Narodowym w Warszawie i w British Museum, ciemna patyna
2 000 zł
2 200 zł
577 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1775, Warszawa, Plage 392, Dav. 1619
2 200 zł
2 500 zł
578 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1781, Warszawa, Plage 402, Dav. 1619, na awersie grafitti, ciemna patyna, bardzo rzadki
3 000 zł
2 400 zł
579 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1783, Warszawa, Plage 404, Dav. 1620
1 750 zł
1 400 zł
580 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, Plage 407, Dav. 1621
1 400 zł
1 750 zł
581 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, minimalnie justowany, ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna
1 000 zł
960 zł
582 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, moneta wybita uszkodzonym stemplem
500 zł
660 zł
583 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623, minimalnie justowany, ładny egzemplarz, patyna
900 zł
1 600 zł
584 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623
600 zł
720 zł
585 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1767, Warszawa, Plage 350, pod szyją króla drobna wada mennicza, patyna
II-/II
EF-/EF
1 500 zł
3 200 zł
586 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, patyna
750 zł
720 zł