Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA
ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M. kończy napis na awersie, ciemna patyna ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M. kończy napis na awersie, ciemna patyna
387 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M. kończy napis na awersie, ciemna patyna
500 zł
940 zł
ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M§. kończy napis na awersie, duże Orły i Pog.. ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M§. kończy napis na awersie, duże Orły i Pog..
388 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M§. kończy napis na awersie, duże Orły i Pogonie w tarczy herbowej
400 zł
500 zł
ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M§. kończy napis na awersie, małe Orły i Pog.. ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M§. kończy napis na awersie, małe Orły i Pog..
389 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M§. kończy napis na awersie, małe Orły i Pogonie w tarczy herbowej
350 zł
640 zł
ort 1621, Gdańsk, patyna ort 1621, Gdańsk, patyna
390 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Gdańsk, patyna
450 zł
820 zł
ort 1622, Bydgoszcz, moneta z końca blachy, ciemna patyna ort 1622, Bydgoszcz, moneta z końca blachy, ciemna patyna
391 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, moneta z końca blachy, ciemna patyna
125 zł
180 zł
ort 1623, Bydgoszcz, ozdobniki w postaci \jelenich rogów\" po bokach tarczy herbowej ort 1623, Bydgoszcz, ozdobniki w postaci \jelenich rogów\" po bokach tarczy herbowej
392 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, ozdobniki w postaci \jelenich rogów\" po bokach tarczy herbowej
1 000 zł
2 250 zł
ort 1623, Bydgoszcz, ładny egzemplarz, patyna ort 1623, Bydgoszcz, ładny egzemplarz, patyna
393 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, ładny egzemplarz, patyna
150 zł
220 zł
zestaw ortów 1623, Bydgoszcz, razem 2 sztuki, różne odmiany napisowe zestaw ortów 1623, Bydgoszcz, razem 2 sztuki, różne odmiany napisowe
394 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw ortów 1623, Bydgoszcz, razem 2 sztuki, różne odmiany napisowe
200 zł
160 zł
ort 1623, Gdańsk, rzadka odmiana z pełną datą kończącą napis w otoku, moneta z końca blachy ale ła.. ort 1623, Gdańsk, rzadka odmiana z pełną datą kończącą napis w otoku, moneta z końca blachy ale ła..
395 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, rzadka odmiana z pełną datą kończącą napis w otoku, moneta z końca blachy ale ładnie zachowany egzemplarz
500 zł
1 400 zł
ort 1623, Gdańsk, moneta wybita uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładnie zachowana ort 1623, Gdańsk, moneta wybita uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładnie zachowana
396 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, moneta wybita uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładnie zachowana
500 zł
840 zł
ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS . III . D : G :, minimalna wada blachy, ładnie zach.. ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS . III . D : G :, minimalna wada blachy, ładnie zach..
397 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS . III . D : G :, minimalna wada blachy, ładnie zachowany
500 zł
400 zł
ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS : III : D : G : ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS : III : D : G :
398 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS : III : D : G :
400 zł
440 zł
ort 1625, Gdańsk ort 1625, Gdańsk
399 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk
350 zł
360 zł
ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R : PR . ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R : PR .
400 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R : PR .
500 zł
1 350 zł
ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R . P ., patyna ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R . P ., patyna
401 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R . P ., patyna
450 zł
1 550 zł
zestaw szóstaków 1596, Malbork i 1626, Kraków, razem 2 sztuki zestaw szóstaków 1596, Malbork i 1626, Kraków, razem 2 sztuki
402 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw szóstaków 1596, Malbork i 1626, Kraków, razem 2 sztuki
200 zł
160 zł
szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, ciemna patyna szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, ciemna patyna
403 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, ciemna patyna
600 zł
780 zł
trojak 1588, Poznań trojak 1588, Poznań
404 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Poznań
III-
VF-
100 zł
170 zł
trojak 1589, Poznań trojak 1589, Poznań
405 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Poznań
100 zł
80 zł
trojak 1589, Wilno, herb Korczak pod popiersiem króla, Ivanauskas 1049:205, T. 25, bardzo rzadki trojak 1589, Wilno, herb Korczak pod popiersiem króla, Ivanauskas 1049:205, T. 25, bardzo rzadki
406 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Wilno, herb Korczak pod popiersiem króla, Ivanauskas 1049:205, T. 25, bardzo rzadki
1 000 zł
2 400 zł