Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
2 złote 1813, Zamość, Plage 125, krążek nieco uszkodzony, ale rzadko spotykany tak ładny egzemplar.. 2 złote 1813, Zamość, Plage 125, krążek nieco uszkodzony, ale rzadko spotykany tak ładny egzemplar..
632 Monety w oblężeniu Zamościa
2 złote 1813, Zamość, Plage 125, krążek nieco uszkodzony, ale rzadko spotykany tak ładny egzemplarz, patyna
3 000 zł
2 złote 1813, Zamość, odmiana z odwróconą literą D w wyrazie DOPOMOZ, Plage 127, rzadkie 2 złote 1813, Zamość, odmiana z odwróconą literą D w wyrazie DOPOMOZ, Plage 127, rzadkie
633 Monety w oblężeniu Zamościa
2 złote 1813, Zamość, odmiana z odwróconą literą D w wyrazie DOPOMOZ, Plage 127, rzadkie
3 000 zł
2 800 zł