Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA  Gdańsk w oblężeniu 1577
Ferdynand I -dukat 1563, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą -herb Gdańska w owalnej tarczy, złot.. Ferdynand I -dukat 1563, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą -herb Gdańska w owalnej tarczy, złot..
324 Gdańsk w oblężeniu 1577
Ferdynand I -dukat 1563, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą -herb Gdańska w owalnej tarczy, złoto 3.54 g. stempli z herbem miasta zbuntowani gdańszczanie używali do..
7 500 zł
13 000 zł
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, monety stempla K. Goebla (bez kawki), T. 2.50, bardzo ładnie zachow.. grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, monety stempla K. Goebla (bez kawki), T. 2.50, bardzo ładnie zachow..
325 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, monety stempla K. Goebla (bez kawki), T. 2.50, bardzo ładnie zachowany egzemplarz, złocistozielonkawa patyna
1 400 zł
1 750 zł
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta stempla K. Goebla (bez kawki), na rewersie rozetka kończy na.. grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta stempla K. Goebla (bez kawki), na rewersie rozetka kończy na..
326 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta stempla K. Goebla (bez kawki), na rewersie rozetka kończy napis, T. 2.50
750 zł
980 zł