Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA
zestaw trojaków 1584, Wilno, Ivanauskas 782:130, razem 2 sztuki zestaw trojaków 1584, Wilno, Ivanauskas 782:130, razem 2 sztuki
347 Stefan Batory 1576-1586
zestaw trojaków 1584, Wilno, Ivanauskas 782:130, razem 2 sztuki
III+/IV+
200 zł
160 zł
zestaw monet; trojak 1584, Wilno, Ivanauskas 781:129, trojak 1585, Wilno, ciekawa odmiana napisu S.. zestaw monet; trojak 1584, Wilno, Ivanauskas 781:129, trojak 1585, Wilno, ciekawa odmiana napisu S..
348 Stefan Batory 1576-1586
zestaw monet; trojak 1584, Wilno, Ivanauskas 781:129, trojak 1585, Wilno, ciekawa odmiana napisu STEP D G REX herb Lis PO M D L, Ivanauskas -, oraz szeląg 1584, Wilno..
III/III-
VF/VF-
250 zł
200 zł
trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami G-H obok Orła i Pogoni, T. 1.50, patyna trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami G-H obok Orła i Pogoni, T. 1.50, patyna
349 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami G-H obok Orła i Pogoni, T. 1.50, patyna
300 zł
320 zł
trojak 1585, Poznań, ciemna patyna trojak 1585, Poznań, ciemna patyna
350 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Poznań, ciemna patyna
250 zł
260 zł
trojak 1585, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 785:128, ciemna patyna trojak 1585, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 785:128, ciemna patyna
351 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 785:128, ciemna patyna
150 zł
460 zł
trojak 1585, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 784:130 trojak 1585, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 784:130
352 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 784:130
150 zł
420 zł
trojak 1585, Ryga, gwiazdki po bokach III, Kruggel 23, patyna trojak 1585, Ryga, gwiazdki po bokach III, Kruggel 23, patyna
353 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, gwiazdki po bokach III, Kruggel 23, patyna
200 zł
380 zł
trojak 1585, Ryga, krzyżyki po bokach III, Kruggel 80 trojak 1585, Ryga, krzyżyki po bokach III, Kruggel 80
354 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, krzyżyki po bokach III, Kruggel 80
II-/III+
EF-/VF+
175 zł
250 zł
trojak 1585, Ryga, lilijki i krzyżyki po bokach III, Kruggel 75 trojak 1585, Ryga, lilijki i krzyżyki po bokach III, Kruggel 75
355 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, lilijki i krzyżyki po bokach III, Kruggel 75
150 zł
230 zł
trojak 1585, Ryga, lilijki po bokach III, Kruggel 61, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna trojak 1585, Ryga, lilijki po bokach III, Kruggel 61, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
356 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, lilijki po bokach III, Kruggel 61, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
150 zł
120 zł
zestaw trojaków 1586, Poznań, odmiana z dużą cyfrą 6 (2 sztuki) i odmiana z małą cyfrą 6 (1 sztuka.. zestaw trojaków 1586, Poznań, odmiana z dużą cyfrą 6 (2 sztuki) i odmiana z małą cyfrą 6 (1 sztuka..
357 Stefan Batory 1576-1586
zestaw trojaków 1586, Poznań, odmiana z dużą cyfrą 6 (2 sztuki) i odmiana z małą cyfrą 6 (1 sztuka), razem 3 sztuki
600 zł
480 zł
trojak 1586, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 788:132, ciemna patyna trojak 1586, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 788:132, ciemna patyna
358 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 788:132, ciemna patyna
100 zł
95 zł
grosz 1578, Gdańsk grosz 1578, Gdańsk
359 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk
350 zł
440 zł
grosz 1579, Gdańsk, ładnie zachowany grosz 1579, Gdańsk, ładnie zachowany
360 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, ładnie zachowany
400 zł
540 zł
grosz 1579, Gdańsk, w polu za głową króla mała wada blachy, patyna grosz 1579, Gdańsk, w polu za głową króla mała wada blachy, patyna
361 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, w polu za głową króla mała wada blachy, patyna
200 zł
280 zł
grosz 1579, Gdańsk grosz 1579, Gdańsk
362 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk
200 zł
420 zł
grosz 1581, Ryga, pełna data po bokach herbu Rygi, Kruggel 3.5, ciemna patyna o złocistym odcieniu grosz 1581, Ryga, pełna data po bokach herbu Rygi, Kruggel 3.5, ciemna patyna o złocistym odcieniu
363 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1581, Ryga, pełna data po bokach herbu Rygi, Kruggel 3.5, ciemna patyna o złocistym odcieniu
300 zł
360 zł
grosz 1582, Ryga, Kruggel 1 grosz 1582, Ryga, Kruggel 1
364 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Kruggel 1
250 zł
340 zł
grosz 1583, Ryga, Kruggel 2, bardzo ładny egzemplarz grosz 1583, Ryga, Kruggel 2, bardzo ładny egzemplarz
365 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1583, Ryga, Kruggel 2, bardzo ładny egzemplarz
600 zł
980 zł
szeląg 1579, Gdańsk, patyna szeląg 1579, Gdańsk, patyna
366 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1579, Gdańsk, patyna
125 zł
360 zł