Aukcja nr 33
USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
347 | Stefan Batory 1576-1586 zestaw trojaków 1584, Wilno, Ivanauskas 782:130, razem 2 sztuki |
III+/IV+ |
200 zł 160 zł
348 | Stefan Batory 1576-1586 zestaw monet; trojak 1584, Wilno, Ivanauskas 781:129, trojak 1585, Wilno, ciekawa odmiana napisu STEP D G REX herb Lis PO M D L, Ivanauskas -, oraz szeląg 1584, Wilno.. |
III/III- VF/VF- |
250 zł 200 zł
349 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami G-H obok Orła i Pogoni, T. 1.50, patyna |
II- EF- |
300 zł 320 zł
350 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Poznań, ciemna patyna |
III VF |
250 zł 260 zł
351 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 785:128, ciemna patyna |
150 zł 460 zł
352 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 784:130 |
150 zł 420 zł
353 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, gwiazdki po bokach III, Kruggel 23, patyna |
II- EF- |
200 zł 380 zł
354 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, krzyżyki po bokach III, Kruggel 80 |
II-/III+ EF-/VF+ |
175 zł 250 zł
355 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, lilijki i krzyżyki po bokach III, Kruggel 75 |
II- EF- |
150 zł 230 zł
356 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, lilijki po bokach III, Kruggel 61, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna |
150 zł 120 zł
357 | Stefan Batory 1576-1586 zestaw trojaków 1586, Poznań, odmiana z dużą cyfrą 6 (2 sztuki) i odmiana z małą cyfrą 6 (1 sztuka), razem 3 sztuki |
600 zł 480 zł
358 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 788:132, ciemna patyna |
III VF |
100 zł 95 zł
359 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1578, Gdańsk |
II- EF- |
350 zł 440 zł
360 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1579, Gdańsk, ładnie zachowany |
II+ EF+ |
400 zł 540 zł
361 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1579, Gdańsk, w polu za głową króla mała wada blachy, patyna |
200 zł 280 zł
362 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1579, Gdańsk |
200 zł 420 zł
363 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1581, Ryga, pełna data po bokach herbu Rygi, Kruggel 3.5, ciemna patyna o złocistym odcieniu |
II- EF- |
300 zł 360 zł
364 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1582, Ryga, Kruggel 1 |
250 zł 340 zł
365 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1583, Ryga, Kruggel 2, bardzo ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
600 zł 980 zł
366 | Stefan Batory 1576-1586 szeląg 1579, Gdańsk, patyna |
125 zł 360 zł