Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA
307 Zygmunt II August 1545-1572
pólgrosz 1549, Wilno, na rewersie odmiana napisu DVCAT LITVA, Ivanauskas 476:74, wyśmienity egzemplarz
150 zł
250 zł
308 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1549, Wilno, na rewersie odmiana napisu DVCAT9 LITVA, Ivanauskas 476:74
100 zł
250 zł
309 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1550, Wilno, Ivanauskas 478:72
100 zł
240 zł
310 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1551, Wilno, Ivanauskas 479:74, wyśmienicie zachowany
150 zł
310 zł
311 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1552, Wilno, Ivanauskas 480:75, nieco rzadszy rocznik
200 zł
230 zł
312 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1553, Wilno, Ivanauskas 482:75, T. 5, rzadki i ładny
500 zł
520 zł
313 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1555, Wilno, Ivanauskas 485:75, nieco ciekawszy rocznik
100 zł
190 zł
314 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1556, Wilno, Ivanauskas 489:75, piękny egzemplarz
150 zł
210 zł
315 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1556, Wilno, Ivanauskas 489:75
100 zł
316 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1557, Wilno, Ivanauskas 495:76, piękny egzemplarz
125 zł
190 zł
317 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1558, Wilno, Ivanauskas 500:77
100 zł
80 zł
318 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1559, Wilno, Ivanauskas 503:77
100 zł
80 zł
319 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1560, Wilno, Ivanauskas 508:77
125 zł
210 zł
320 Zygmunt II August 1545-1572
pólgrosz 1562, Wilno, odmiana z herbem Topór u dołu, Ivanauskas 527:78, T.3, rzadki, ciemna patyna
150 zł
200 zł
321 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1565, Wilno, Ivanauskas 548:78, delikatna złocista patyna
100 zł
210 zł
322 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, ciemna patyna
100 zł
150 zł
323 Henryk Walezy 1573-1575 (1589)
1/4 ecu 1588, Nantes, Duplessy 1133, ciemna patyna
300 zł
290 zł
324 Gdańsk w oblężeniu 1577
Ferdynand I -dukat 1563, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą -herb Gdańska w owalnej tarczy, złoto 3.54 g. stempli z herbem miasta zbuntowani gdańszczanie używali do..
7 500 zł
13 000 zł
325 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, monety stempla K. Goebla (bez kawki), T. 2.50, bardzo ładnie zachowany egzemplarz, złocistozielonkawa patyna
1 400 zł
1 750 zł
326 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta stempla K. Goebla (bez kawki), na rewersie rozetka kończy napis, T. 2.50
750 zł
980 zł