Aukcja nr 33
USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
307 | Zygmunt II August 1545-1572 pólgrosz 1549, Wilno, na rewersie odmiana napisu DVCAT LITVA, Ivanauskas 476:74, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
150 zł 250 zł
308 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1549, Wilno, na rewersie odmiana napisu DVCAT9 LITVA, Ivanauskas 476:74 |
II+ EF+ |
100 zł 250 zł
309 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1550, Wilno, Ivanauskas 478:72 |
I- UNC- |
100 zł 240 zł
310 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1551, Wilno, Ivanauskas 479:74, wyśmienicie zachowany |
I UNC |
150 zł 310 zł
311 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1552, Wilno, Ivanauskas 480:75, nieco rzadszy rocznik |
II+ EF+ |
200 zł 230 zł
312 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1553, Wilno, Ivanauskas 482:75, T. 5, rzadki i ładny |
II+ EF+ |
500 zł 520 zł
313 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1555, Wilno, Ivanauskas 485:75, nieco ciekawszy rocznik |
II+ EF+ |
100 zł 190 zł
314 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1556, Wilno, Ivanauskas 489:75, piękny egzemplarz |
I UNC |
150 zł 210 zł
315 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1556, Wilno, Ivanauskas 489:75 |
II+ EF+ |
100 zł | |
316 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1557, Wilno, Ivanauskas 495:76, piękny egzemplarz |
I UNC |
125 zł 190 zł
317 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1558, Wilno, Ivanauskas 500:77 |
II+ EF+ |
100 zł 80 zł
318 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1559, Wilno, Ivanauskas 503:77 |
II+ EF+ |
100 zł 80 zł
319 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1560, Wilno, Ivanauskas 508:77 |
I- UNC- |
125 zł 210 zł
320 | Zygmunt II August 1545-1572 pólgrosz 1562, Wilno, odmiana z herbem Topór u dołu, Ivanauskas 527:78, T.3, rzadki, ciemna patyna |
III VF |
150 zł 200 zł
321 | Zygmunt II August 1545-1572 półgrosz 1565, Wilno, Ivanauskas 548:78, delikatna złocista patyna |
II+ EF+ |
100 zł 210 zł
322 | Zygmunt II August 1545-1572 denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, ciemna patyna |
100 zł 150 zł
323 | Henryk Walezy 1573-1575 (1589) 1/4 ecu 1588, Nantes, Duplessy 1133, ciemna patyna |
300 zł 290 zł
324 | Gdańsk w oblężeniu 1577 Ferdynand I -dukat 1563, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą -herb Gdańska w owalnej tarczy, złoto 3.54 g. stempli z herbem miasta zbuntowani gdańszczanie używali do.. |
7 500 zł 13 000 zł
325 | Gdańsk w oblężeniu 1577 grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, monety stempla K. Goebla (bez kawki), T. 2.50, bardzo ładnie zachowany egzemplarz, złocistozielonkawa patyna |
II- EF- |
1 400 zł 1 750 zł
326 | Gdańsk w oblężeniu 1577 grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta stempla K. Goebla (bez kawki), na rewersie rozetka kończy napis, T. 2.50 |
III VF |
750 zł 980 zł