Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA
talar 1649, Gdańsk, zbroja królewska ozdobna, duże litery G-R, smukłe cyfry daty a pomiędzy gałązk.. talar 1649, Gdańsk, zbroja królewska ozdobna, duże litery G-R, smukłe cyfry daty a pomiędzy gałązk..
527 Jan II Kazimierz 1649-1668
talar 1649, Gdańsk, zbroja królewska ozdobna, duże litery G-R, smukłe cyfry daty a pomiędzy gałązkami palmowymi łodyżka z trzema listkami. Dav. 4358, T. 7, patyna
4 500 zł
5 100 zł
talar 1649, Gdańsk, zbroja królewska prosta, małe litery G-R, grube cyfry daty a pomiędzy gałązkam.. talar 1649, Gdańsk, zbroja królewska prosta, małe litery G-R, grube cyfry daty a pomiędzy gałązkam..
528 Jan II Kazimierz 1649-1668
talar 1649, Gdańsk, zbroja królewska prosta, małe litery G-R, grube cyfry daty a pomiędzy gałązkami palmowymi łodyżka z 5 listkami, Dav. 4358, T. 7, patyna
3 000 zł
3 200 zł
tymf 1663, Lwów (duża litera R w monogramie), SALVS : kończy napis na awersie, na rewersie litery .. tymf 1663, Lwów (duża litera R w monogramie), SALVS : kończy napis na awersie, na rewersie litery ..
529 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Lwów (duża litera R w monogramie), SALVS : kończy napis na awersie, na rewersie litery N odwrócone, rzadsza odmiana bez liter A-T po bokach tarczy herbowej
125 zł
960 zł
tymf 1663, Lwów, (duża litera R w monogramie), SALVS * kończy napis na awersie, na rewersie litery.. tymf 1663, Lwów, (duża litera R w monogramie), SALVS * kończy napis na awersie, na rewersie litery..
530 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Lwów, (duża litera R w monogramie), SALVS * kończy napis na awersie, na rewersie litery N odwrócone, rzadsza odmiana bez liter A-T po bokach tarczy herbowej
125 zł
980 zł
zestaw monet: tymf 1663, Bydgoszcz oraz ort 1667 i 1668 Bydgoszcz, razem 3 sztuki zestaw monet: tymf 1663, Bydgoszcz oraz ort 1667 i 1668 Bydgoszcz, razem 3 sztuki
531 Jan II Kazimierz 1649-1668
zestaw monet: tymf 1663, Bydgoszcz oraz ort 1667 i 1668 Bydgoszcz, razem 3 sztuki
III/IV
VF/F
200 zł
160 zł
tymf 1665, Bydgoszcz, bardzo ładny tymf 1665, Bydgoszcz, bardzo ładny
532 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1665, Bydgoszcz, bardzo ładny
100 zł
160 zł
ort 1650, Toruń, H-Cz. 5212 R4, T.12, ładna patyna, jeden z najrzadszych ortów toruńskich Jana Kaz.. ort 1650, Toruń, H-Cz. 5212 R4, T.12, ładna patyna, jeden z najrzadszych ortów toruńskich Jana Kaz..
533 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1650, Toruń, H-Cz. 5212 R4, T.12, ładna patyna, jeden z najrzadszych ortów toruńskich Jana Kazimierza, bardzo ładna patyna
8 000 zł
8 800 zł
ort 1651, Wschowa, kropki po bokach liter MW ort 1651, Wschowa, kropki po bokach liter MW
534 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Wschowa, kropki po bokach liter MW
300 zł
320 zł
ort 1651, Wschowa, rozety po bokach liter MW, ciemna patyna ort 1651, Wschowa, rozety po bokach liter MW, ciemna patyna
535 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Wschowa, rozety po bokach liter MW, ciemna patyna
200 zł
280 zł
ort 1651/0, Toruń, H-Cz. 2001 R3, T. 9, bardzo rzadki i ładny ort 1651/0, Toruń, H-Cz. 2001 R3, T. 9, bardzo rzadki i ładny
536 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651/0, Toruń, H-Cz. 2001 R3, T. 9, bardzo rzadki i ładny
1 500 zł
4 000 zł
ort 1658, Gdańsk, drobna wada blachy ort 1658, Gdańsk, drobna wada blachy
537 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Gdańsk, drobna wada blachy
600 zł
620 zł
ort 1660, Toruń, T. 3, moneta bita lekko uszkodzonym stemplem ort 1660, Toruń, T. 3, moneta bita lekko uszkodzonym stemplem
538 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Toruń, T. 3, moneta bita lekko uszkodzonym stemplem
450 zł
ort 1662, Gdańsk, T. 2, moneta bita skorodowanym stemplem ort 1662, Gdańsk, T. 2, moneta bita skorodowanym stemplem
539 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Gdańsk, T. 2, moneta bita skorodowanym stemplem
350 zł
280 zł
ort 1668, Bydgoszcz ort 1668, Bydgoszcz
540 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1668, Bydgoszcz
125 zł
130 zł
szóstak bez daty, Kraków, na rewersie litery A-T, T. 5, wada krążka, rzadki szóstak bez daty, Kraków, na rewersie litery A-T, T. 5, wada krążka, rzadki
541 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak bez daty, Kraków, na rewersie litery A-T, T. 5, wada krążka, rzadki
100 zł
140 zł
szóstak 1664, Wilno, Ivanauskas 1178:272, ciemna patyna szóstak 1664, Wilno, Ivanauskas 1178:272, ciemna patyna
542 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1664, Wilno, Ivanauskas 1178:272, ciemna patyna
250 zł
320 zł
szóstak 1665, Wilno, Ivanauskas 1183:273, ładny egzemplarz szóstak 1665, Wilno, Ivanauskas 1183:273, ładny egzemplarz
543 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1665, Wilno, Ivanauskas 1183:273, ładny egzemplarz
300 zł
320 zł
szóstak 1666, Wilno, Ivanauskas 1184:272, wada blachy szóstak 1666, Wilno, Ivanauskas 1184:272, wada blachy
544 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1666, Wilno, Ivanauskas 1184:272, wada blachy
250 zł
280 zł
półtorak 1652, Wilno, odmiana z cyfrą 06 na rewersie, H-Cz. 2025 R6, Ivanauskas 1169:268, T.20, ba.. półtorak 1652, Wilno, odmiana z cyfrą 06 na rewersie, H-Cz. 2025 R6, Ivanauskas 1169:268, T.20, ba..
545 Jan II Kazimierz 1649-1668
półtorak 1652, Wilno, odmiana z cyfrą 06 na rewersie, H-Cz. 2025 R6, Ivanauskas 1169:268, T.20, bardzo rzadki, ciemna patyna
3 000 zł
3 200 zł
dukat 1673, Gdańsk, H-Cz. 2383 R1, Kaleniecki ss 458-459, T. 35, Fr. 32, złoto 3.38 g, moneta wyję.. dukat 1673, Gdańsk, H-Cz. 2383 R1, Kaleniecki ss 458-459, T. 35, Fr. 32, złoto 3.38 g, moneta wyję..
546 Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673
dukat 1673, Gdańsk, H-Cz. 2383 R1, Kaleniecki ss 458-459, T. 35, Fr. 32, złoto 3.38 g, moneta wyjęta z oprawy
12 500 zł
10 000 zł