Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA
527 Jan II Kazimierz 1649-1668
talar 1649, Gdańsk, zbroja królewska ozdobna, duże litery G-R, smukłe cyfry daty a pomiędzy gałązkami palmowymi łodyżka z trzema listkami. Dav. 4358, T. 7, patyna
4 500 zł
5 100 zł
528 Jan II Kazimierz 1649-1668
talar 1649, Gdańsk, zbroja królewska prosta, małe litery G-R, grube cyfry daty a pomiędzy gałązkami palmowymi łodyżka z 5 listkami, Dav. 4358, T. 7, patyna
3 000 zł
3 200 zł
529 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Lwów (duża litera R w monogramie), SALVS : kończy napis na awersie, na rewersie litery N odwrócone, rzadsza odmiana bez liter A-T po bokach tarczy herbowej
125 zł
960 zł
530 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Lwów, (duża litera R w monogramie), SALVS * kończy napis na awersie, na rewersie litery N odwrócone, rzadsza odmiana bez liter A-T po bokach tarczy herbowej
125 zł
980 zł
531 Jan II Kazimierz 1649-1668
zestaw monet: tymf 1663, Bydgoszcz oraz ort 1667 i 1668 Bydgoszcz, razem 3 sztuki
III/IV
VF/F
200 zł
160 zł
532 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1665, Bydgoszcz, bardzo ładny
100 zł
160 zł
533 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1650, Toruń, H-Cz. 5212 R4, T.12, ładna patyna, jeden z najrzadszych ortów toruńskich Jana Kazimierza, bardzo ładna patyna
8 000 zł
8 800 zł
534 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Wschowa, kropki po bokach liter MW
300 zł
320 zł
535 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Wschowa, rozety po bokach liter MW, ciemna patyna
200 zł
280 zł
536 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651/0, Toruń, H-Cz. 2001 R3, T. 9, bardzo rzadki i ładny
1 500 zł
4 000 zł
537 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Gdańsk, drobna wada blachy
600 zł
620 zł
538 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Toruń, T. 3, moneta bita lekko uszkodzonym stemplem
450 zł
539 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Gdańsk, T. 2, moneta bita skorodowanym stemplem
350 zł
280 zł
540 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1668, Bydgoszcz
125 zł
130 zł
541 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak bez daty, Kraków, na rewersie litery A-T, T. 5, wada krążka, rzadki
100 zł
140 zł
542 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1664, Wilno, Ivanauskas 1178:272, ciemna patyna
250 zł
320 zł
543 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1665, Wilno, Ivanauskas 1183:273, ładny egzemplarz
300 zł
320 zł
544 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1666, Wilno, Ivanauskas 1184:272, wada blachy
250 zł
280 zł
545 Jan II Kazimierz 1649-1668
półtorak 1652, Wilno, odmiana z cyfrą 06 na rewersie, H-Cz. 2025 R6, Ivanauskas 1169:268, T.20, bardzo rzadki, ciemna patyna
3 000 zł
3 200 zł
546 Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673
dukat 1673, Gdańsk, H-Cz. 2383 R1, Kaleniecki ss 458-459, T. 35, Fr. 32, złoto 3.38 g, moneta wyjęta z oprawy
12 500 zł
10 000 zł