Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
541 | Monety zaboru rosyjskiego 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378, Bitkin 1107 |
III VF |
100 zł 90 zł
542 | Monety zaboru rosyjskiego 30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, połyskowy egzemplarz ze starą patyną |
I UNC |
750 zł 1 700 zł
543 | Monety zaboru rosyjskiego 30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, patyna |
250 zł 650 zł
544 | Monety zaboru rosyjskiego 30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, minimalnie justowane, patyna |
250 zł 520 zł
545 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1199, ciemna patyna |
III VF |
100 zł 130 zł
546 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1200 |
200 zł 190 zł
547 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1201, patyna |
250 zł 320 zł
548 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1202, patyna |
II- EF- |
200 zł 410 zł
549 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1202, patyna |
III VF |
150 zł 140 zł
550 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 454, Bitkin 413 (R), rzadkie, patyna |
250 zł 2 600 zł
551 | Monety zaboru rosyjskiego 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 397, Bitkin 1210, patyna |
III VF |
100 zł 440 zł
552 | Monety zaboru rosyjskiego 20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, Bitkin 286 (R1), rzadkie, patyna |
300 zł 3 000 zł
553 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, odmiana bez kreski ułamkowej, św. Jerzy w płaszczu, Plage 398 odmiana, Bitkin 1068 (R2), bardzo ładnie zachowana, rzadka moneta |
I- UNC- |
1 500 zł 3 000 zł
554 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 398, Bitkin 1069, gabinetowy stan zachowania, stara patyna |
I UNC |
600 zł 3 600 zł
555 | Monety zaboru rosyjskiego 5 kopiejek 1852, Warszawa, Plage 461, Bitkin 796 (R1), bardzo rzadka moneta wyceniona w cenniku Berezowskiego na 22 złote, patyna |
III VF |
1 000 zł 2 900 zł
556 | Monety zaboru rosyjskiego 3 kopiejki 1852, Warszawa, Plage 467, Bitkin 800 (R), rzadkie, patyna |
III VF |
300 zł 440 zł
557 | Monety zaboru rosyjskiego 2 kopiejki 1855, Warszawa, Plage 485, Bitkin 808, ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
II- EF- |
200 zł 480 zł
558 | Monety zaboru rosyjskiego 2 kopiejki 1856, Warszawa, Plage 486, Bitkin 398, patyna |
150 zł 340 zł
559 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1855, Warszawa, monogram szeroki, Plage 519, Bitkin 418, ładnie zachowana |
I-/II+ UNC-/EF+ |
150 zł 1 800 zł
560 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1862, Warszawa, Plage 528, Bitkin 427, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną |
I- UNC- |
175 zł 675 zł