Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378, Bitkin 1107 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378, Bitkin 1107
541 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378, Bitkin 1107
100 zł
90 zł
30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, połyskowy egzemplarz ze starą patyną 30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, połyskowy egzemplarz ze starą patyną
542 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, połyskowy egzemplarz ze starą patyną
750 zł
1 700 zł
30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, patyna 30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, patyna
543 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, patyna
250 zł
650 zł
30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, minimalnie justowane, patyna 30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, minimalnie justowane, patyna
544 Monety zaboru rosyjskiego
30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1110, minimalnie justowane, patyna
250 zł
520 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1199, ciemna patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1199, ciemna patyna
545 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1199, ciemna patyna
100 zł
130 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1200 25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1200
546 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1200
200 zł
190 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1201, patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1201, patyna
547 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1201, patyna
250 zł
320 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1202, patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1202, patyna
548 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1202, patyna
200 zł
410 zł
549 Monety zaboru rosyjskiego
150 zł
140 zł
25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 454, Bitkin 413 (R), rzadkie, patyna 25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 454, Bitkin 413 (R), rzadkie, patyna
550 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 454, Bitkin 413 (R), rzadkie, patyna
250 zł
2 600 zł
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 397, Bitkin 1210, patyna 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 397, Bitkin 1210, patyna
551 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 397, Bitkin 1210, patyna
100 zł
440 zł
20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, Bitkin 286 (R1), rzadkie, patyna 20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, Bitkin 286 (R1), rzadkie, patyna
552 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, Bitkin 286 (R1), rzadkie, patyna
300 zł
3 000 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, odmiana bez kreski ułamkowej, św. Jerzy w płaszczu, Plage .. 15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, odmiana bez kreski ułamkowej, św. Jerzy w płaszczu, Plage ..
553 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, odmiana bez kreski ułamkowej, św. Jerzy w płaszczu, Plage 398 odmiana, Bitkin 1068 (R2), bardzo ładnie zachowana, rzadka moneta
1 500 zł
3 000 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 398, Bitkin 1069, gabinetowy.. 15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 398, Bitkin 1069, gabinetowy..
554 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 398, Bitkin 1069, gabinetowy stan zachowania, stara patyna
600 zł
3 600 zł
5 kopiejek 1852, Warszawa, Plage 461, Bitkin 796 (R1), bardzo rzadka moneta wyceniona w cenniku Be.. 5 kopiejek 1852, Warszawa, Plage 461, Bitkin 796 (R1), bardzo rzadka moneta wyceniona w cenniku Be..
555 Monety zaboru rosyjskiego
5 kopiejek 1852, Warszawa, Plage 461, Bitkin 796 (R1), bardzo rzadka moneta wyceniona w cenniku Berezowskiego na 22 złote, patyna
1 000 zł
2 900 zł
3 kopiejki 1852, Warszawa, Plage 467, Bitkin 800 (R), rzadkie, patyna 3 kopiejki 1852, Warszawa, Plage 467, Bitkin 800 (R), rzadkie, patyna
556 Monety zaboru rosyjskiego
3 kopiejki 1852, Warszawa, Plage 467, Bitkin 800 (R), rzadkie, patyna
300 zł
440 zł
2 kopiejki 1855, Warszawa, Plage 485, Bitkin 808, ładnie zachowany egzemplarz, patyna 2 kopiejki 1855, Warszawa, Plage 485, Bitkin 808, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
557 Monety zaboru rosyjskiego
2 kopiejki 1855, Warszawa, Plage 485, Bitkin 808, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
200 zł
480 zł
2 kopiejki 1856, Warszawa, Plage 486, Bitkin 398, patyna 2 kopiejki 1856, Warszawa, Plage 486, Bitkin 398, patyna
558 Monety zaboru rosyjskiego
2 kopiejki 1856, Warszawa, Plage 486, Bitkin 398, patyna
150 zł
340 zł
dienieżka 1855, Warszawa, monogram szeroki, Plage 519, Bitkin 418, ładnie zachowana dienieżka 1855, Warszawa, monogram szeroki, Plage 519, Bitkin 418, ładnie zachowana
559 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1855, Warszawa, monogram szeroki, Plage 519, Bitkin 418, ładnie zachowana
I-/II+
UNC-/EF+
150 zł
1 800 zł
dienieżka 1862, Warszawa, Plage 528, Bitkin 427, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną dienieżka 1862, Warszawa, Plage 528, Bitkin 427, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną
560 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1862, Warszawa, Plage 528, Bitkin 427, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną
175 zł
675 zł