Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA  Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami, Kurp. 1236 (R3), Gum. 2020 ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami, Kurp. 1236 (R3), Gum. 2020
328 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami, Kurp. 1236 (R3), Gum. 2020
400 zł
320 zł
329 Jan III Sobieski 1674-1696
300 zł
240 zł
ort 1684, Bydgoszcz, Kurp. 1247 (R2), Gum. 2029, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem ort 1684, Bydgoszcz, Kurp. 1247 (R2), Gum. 2029, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
330 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1684, Bydgoszcz, Kurp. 1247 (R2), Gum. 2029, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
300 zł
240 zł
szóstak 1680, Kraków, popiersie króla w zbroi, odmiana z IV pod koroną i literą C pomiędzy tarczam.. szóstak 1680, Kraków, popiersie króla w zbroi, odmiana z IV pod koroną i literą C pomiędzy tarczam..
331 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Kraków, popiersie króla w zbroi, odmiana z IV pod koroną i literą C pomiędzy tarczami herbowymi, Kurp. 1196 (R2), Gum. 1997, ciemna patyna
150 zł
120 zł
szóstak 1680, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. -, Gum. 1997 szóstak 1680, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. -, Gum. 1997
332 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. -, Gum. 1997
125 zł
100 zł
szóstak 1681, Bydgoszcz, Kurp. 1198, Gum. 2001, bardzo ładny egzemplarz szóstak 1681, Bydgoszcz, Kurp. 1198, Gum. 2001, bardzo ładny egzemplarz
333 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681, Bydgoszcz, Kurp. 1198, Gum. 2001, bardzo ładny egzemplarz
125 zł
100 zł
szóstak 1682, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. 1202, Gum. 2003, połyskowy egzemplarz szóstak 1682, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. 1202, Gum. 2003, połyskowy egzemplarz
334 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. 1202, Gum. 2003, połyskowy egzemplarz
200 zł
340 zł
szóstak 1682, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, Kurp. 1206 (R1), Gum. 2005, patyna szóstak 1682, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, Kurp. 1206 (R1), Gum. 2005, patyna
335 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, Kurp. 1206 (R1), Gum. 2005, patyna
150 zł
210 zł
szóstak 1683, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, litera C pomiędzy tarczami herbowymi, K.. szóstak 1683, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, litera C pomiędzy tarczami herbowymi, K..
336 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, litera C pomiędzy tarczami herbowymi, Kurp. 1211 (R2), Gum. 2009
150 zł
175 zł
szóstak 1683, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, herb Jelita, Kurp. 1208, Gum. 2007 szóstak 1683, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, herb Jelita, Kurp. 1208, Gum. 2007
337 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, herb Jelita, Kurp. 1208, Gum. 2007
100 zł