Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA  Jan III Sobieski 1674-1696
328 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami, Kurp. 1236 (R3), Gum. 2020
400 zł
320 zł
329 Jan III Sobieski 1674-1696
300 zł
240 zł
330 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1684, Bydgoszcz, Kurp. 1247 (R2), Gum. 2029, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
300 zł
240 zł
331 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Kraków, popiersie króla w zbroi, odmiana z IV pod koroną i literą C pomiędzy tarczami herbowymi, Kurp. 1196 (R2), Gum. 1997, ciemna patyna
150 zł
120 zł
332 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. -, Gum. 1997
125 zł
100 zł
333 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681, Bydgoszcz, Kurp. 1198, Gum. 2001, bardzo ładny egzemplarz
125 zł
100 zł
334 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. 1202, Gum. 2003, połyskowy egzemplarz
200 zł
340 zł
335 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, Kurp. 1206 (R1), Gum. 2005, patyna
150 zł
210 zł
336 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, litera C pomiędzy tarczami herbowymi, Kurp. 1211 (R2), Gum. 2009
150 zł
175 zł
337 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, herb Jelita, Kurp. 1208, Gum. 2007
100 zł