Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
328 | Jan III Sobieski 1674-1696 ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami, Kurp. 1236 (R3), Gum. 2020 |
400 zł 320 zł
329 | Jan III Sobieski 1674-1696 ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami, Kurp. 1236 (R3), Gum. 2020 |
III VF |
300 zł 240 zł
330 | Jan III Sobieski 1674-1696 ort 1684, Bydgoszcz, Kurp. 1247 (R2), Gum. 2029, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem |
300 zł 240 zł
331 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1680, Kraków, popiersie króla w zbroi, odmiana z IV pod koroną i literą C pomiędzy tarczami herbowymi, Kurp. 1196 (R2), Gum. 1997, ciemna patyna |
150 zł 120 zł
332 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1680, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. -, Gum. 1997 |
II- EF- |
125 zł 100 zł
333 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1681, Bydgoszcz, Kurp. 1198, Gum. 2001, bardzo ładny egzemplarz |
125 zł 100 zł
334 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1682, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. 1202, Gum. 2003, połyskowy egzemplarz |
II+ EF+ |
200 zł 340 zł
335 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1682, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, Kurp. 1206 (R1), Gum. 2005, patyna |
150 zł 210 zł
336 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1683, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, litera C pomiędzy tarczami herbowymi, Kurp. 1211 (R2), Gum. 2009 |
150 zł 175 zł
337 | Jan III Sobieski 1674-1696 szóstak 1683, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, herb Jelita, Kurp. 1208, Gum. 2007 |
II- EF- |
100 zł |