Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
689 | Pińczów, 50 groszy Spółdzielni 2 p.p. Legionów, Bart. 1 (R7b), cynk, ładnie zachowane, patyna |
200 zł 320 zł
690 | Jarosław, 50 groszy Spółdzielni 3 p.p. Legionów, Bart. 3 (R7a), cynk |
II- EF- |
200 zł 360 zł
691 | Jarosław, 10 groszy Spółdzielni 3 p.p. Legionów, Bart. 3 (R7a), cynk, bardzo ładny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
250 zł 340 zł
692 | Tarnów, 50 groszy Spółdzielni 16 p.p., Bart. 12 (R7b), cynk, patyna |
200 zł 320 zł
693 | Rzeszów, 20 groszy Spółdzielni 17 p.p., Bart. 13 (R7a), cynk |
200 zł 320 zł
694 | Skierniewice, 1 złoty Spółdzielni 18 p.p., Bart. 14 (R6b), aluminium, drobna wada blachy, ale ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
150 zł 120 zł
695 | Kraków, 20 groszy Spółdzielni 20 p.p. Ziemi Krakowskiej, Bart. 16 (R7a), cynk, ładnie zachowane, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 320 zł
696 | Łuck, 5 złotych Spółdzielni 24 p.p., Bart. 20 (R6a), mosiądz |
II- EF- |
200 zł 240 zł
697 | Łódź, 10 groszy Kasyna podoficerskiego 28 p. strzelców kaniowskich, Bart. 20 (R7b), mosiądz, bardzo ładne |
II+ EF+ |
200 zł 340 zł
698 | Sieradz, 5 złotych Spółdzielni 31 p. strzelcow kaniowskich, Bart. 26 (R7a), miedzionikiel, połyskowy egzemplarz |
I- UNC- |
300 zł 400 zł
699 | Modlin, 1 złoty Spółdzielni 32 p.p., Bart. 27 (R7a), aluminium, uszkodzenia w tle |
III VF |
175 zł | |
700 | Suwałki, 2 złote Spółdzielni 41 p.p., Bart. 41 (R7a), mosiądz, wada blachy |
250 zł 300 zł
701 | Suwałki, 1 złoty Spółdzielni 41 p.p., Bart. 41 (R7b), aluminium |
II- EF- |
200 zł 300 zł
702 | Białystok, 1 złoty Spółdzielni 42 p.p., typ II, Bart. 42 (R7b), miedzionikiel, bardzo ładnie zachowane |
I- UNC- |
250 zł 340 zł
703 | Dubno, 50 groszy Spółdzielni 43 p.p. strzelców kresowych, Bart. 43 (R7a), cynk, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 300 zł
704 | Leszno-Rawicz, 1 złoty Spółdzielni 55 poznańskiego p.p., Bart. 50 (R7b), aluminium, połyskowy egzemplarz |
I- UNC- |
250 zł 340 zł
705 | Grudziądz, 50 groszy Spółdzielni 64 p.p., Bart. 62 (R7a), cynk, patyna |
200 zł 380 zł
706 | Pleszew, 50 groszy Spółdzielni 70 p.p., moneta z otworem, Bart. 72 (R7a), cynk, patyna |
200 zł 160 zł
707 | Chorzów, 5 złotych Spółdzielni 75 p.p. (z odpowiedzialnością udziałami), Bart. 79 (R8b), mosiądz, rzadkie |
II- EF- |
400 zł 950 zł
708 | Lida, 1 złoty Kasyna podoficerskiego 76 p.p., Bart. 81 (R8b), aluminium, rzadkie |
350 zł 360 zł