Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Pińczów, 50 groszy Spółdzielni 2 p.p. Legionów, Bart. 1 (R7b), cynk, ładnie zachowane, patyna Pińczów, 50 groszy Spółdzielni 2 p.p. Legionów, Bart. 1 (R7b), cynk, ładnie zachowane, patyna
689 Pińczów, 50 groszy Spółdzielni 2 p.p. Legionów, Bart. 1 (R7b), cynk, ładnie zachowane, patyna II
200 zł
320 zł
Jarosław, 50 groszy Spółdzielni 3 p.p. Legionów, Bart. 3 (R7a), cynk Jarosław, 50 groszy Spółdzielni 3 p.p. Legionów, Bart. 3 (R7a), cynk
690 Jarosław, 50 groszy Spółdzielni 3 p.p. Legionów, Bart. 3 (R7a), cynk II-
200 zł
360 zł
Jarosław, 10 groszy Spółdzielni 3 p.p. Legionów, Bart. 3 (R7a), cynk, bardzo ładny egzemplarz, pat.. Jarosław, 10 groszy Spółdzielni 3 p.p. Legionów, Bart. 3 (R7a), cynk, bardzo ładny egzemplarz, pat..
691 Jarosław, 10 groszy Spółdzielni 3 p.p. Legionów, Bart. 3 (R7a), cynk, bardzo ładny egzemplarz, patyna I-
250 zł
340 zł
Tarnów, 50 groszy Spółdzielni 16 p.p., Bart. 12 (R7b), cynk, patyna Tarnów, 50 groszy Spółdzielni 16 p.p., Bart. 12 (R7b), cynk, patyna
692 Tarnów, 50 groszy Spółdzielni 16 p.p., Bart. 12 (R7b), cynk, patyna II
200 zł
320 zł
Rzeszów, 20 groszy Spółdzielni 17 p.p., Bart. 13 (R7a), cynk Rzeszów, 20 groszy Spółdzielni 17 p.p., Bart. 13 (R7a), cynk
693 Rzeszów, 20 groszy Spółdzielni 17 p.p., Bart. 13 (R7a), cynk III+
200 zł
320 zł
Skierniewice, 1 złoty Spółdzielni 18 p.p., Bart. 14 (R6b), aluminium, drobna wada blachy, ale ładn.. Skierniewice, 1 złoty Spółdzielni 18 p.p., Bart. 14 (R6b), aluminium, drobna wada blachy, ale ładn..
694 Skierniewice, 1 złoty Spółdzielni 18 p.p., Bart. 14 (R6b), aluminium, drobna wada blachy, ale ładny egzemplarz II+
150 zł
120 zł
Kraków, 20 groszy Spółdzielni 20 p.p. Ziemi Krakowskiej, Bart. 16 (R7a), cynk, ładnie zachowane, p.. Kraków, 20 groszy Spółdzielni 20 p.p. Ziemi Krakowskiej, Bart. 16 (R7a), cynk, ładnie zachowane, p..
695 Kraków, 20 groszy Spółdzielni 20 p.p. Ziemi Krakowskiej, Bart. 16 (R7a), cynk, ładnie zachowane, patyna II+
250 zł
320 zł
Łuck, 5 złotych Spółdzielni 24 p.p., Bart. 20 (R6a), mosiądz Łuck, 5 złotych Spółdzielni 24 p.p., Bart. 20 (R6a), mosiądz
696 Łuck, 5 złotych Spółdzielni 24 p.p., Bart. 20 (R6a), mosiądz II-
200 zł
240 zł
Łódź, 10 groszy Kasyna podoficerskiego 28 p. strzelców kaniowskich, Bart. 20 (R7b), mosiądz, bardz.. Łódź, 10 groszy Kasyna podoficerskiego 28 p. strzelców kaniowskich, Bart. 20 (R7b), mosiądz, bardz..
697 Łódź, 10 groszy Kasyna podoficerskiego 28 p. strzelców kaniowskich, Bart. 20 (R7b), mosiądz, bardzo ładne II+
200 zł
340 zł
Sieradz, 5 złotych Spółdzielni 31 p. strzelcow kaniowskich, Bart. 26 (R7a), miedzionikiel, połysko.. Sieradz, 5 złotych Spółdzielni 31 p. strzelcow kaniowskich, Bart. 26 (R7a), miedzionikiel, połysko..
698 Sieradz, 5 złotych Spółdzielni 31 p. strzelcow kaniowskich, Bart. 26 (R7a), miedzionikiel, połyskowy egzemplarz I-
300 zł
400 zł
Modlin, 1 złoty Spółdzielni 32 p.p., Bart. 27 (R7a), aluminium, uszkodzenia w tle Modlin, 1 złoty Spółdzielni 32 p.p., Bart. 27 (R7a), aluminium, uszkodzenia w tle
699 Modlin, 1 złoty Spółdzielni 32 p.p., Bart. 27 (R7a), aluminium, uszkodzenia w tle III
175 zł
Suwałki, 2 złote Spółdzielni 41 p.p., Bart. 41 (R7a), mosiądz, wada blachy Suwałki, 2 złote Spółdzielni 41 p.p., Bart. 41 (R7a), mosiądz, wada blachy
700 Suwałki, 2 złote Spółdzielni 41 p.p., Bart. 41 (R7a), mosiądz, wada blachy III+
250 zł
300 zł
Suwałki, 1 złoty Spółdzielni 41 p.p., Bart. 41 (R7b), aluminium Suwałki, 1 złoty Spółdzielni 41 p.p., Bart. 41 (R7b), aluminium
701 Suwałki, 1 złoty Spółdzielni 41 p.p., Bart. 41 (R7b), aluminium II-
200 zł
300 zł
Białystok, 1 złoty Spółdzielni 42 p.p., typ II, Bart. 42 (R7b), miedzionikiel, bardzo ładnie zacho.. Białystok, 1 złoty Spółdzielni 42 p.p., typ II, Bart. 42 (R7b), miedzionikiel, bardzo ładnie zacho..
702 Białystok, 1 złoty Spółdzielni 42 p.p., typ II, Bart. 42 (R7b), miedzionikiel, bardzo ładnie zachowane I-
250 zł
340 zł
Dubno, 50 groszy Spółdzielni 43 p.p. strzelców kresowych, Bart. 43 (R7a), cynk, patyna Dubno, 50 groszy Spółdzielni 43 p.p. strzelców kresowych, Bart. 43 (R7a), cynk, patyna
703 Dubno, 50 groszy Spółdzielni 43 p.p. strzelców kresowych, Bart. 43 (R7a), cynk, patyna III+/II-
VF+/EF-
200 zł
300 zł
Leszno-Rawicz, 1 złoty Spółdzielni 55 poznańskiego p.p., Bart. 50 (R7b), aluminium, połyskowy egze.. Leszno-Rawicz, 1 złoty Spółdzielni 55 poznańskiego p.p., Bart. 50 (R7b), aluminium, połyskowy egze..
704 Leszno-Rawicz, 1 złoty Spółdzielni 55 poznańskiego p.p., Bart. 50 (R7b), aluminium, połyskowy egzemplarz I-
250 zł
340 zł
Grudziądz, 50 groszy Spółdzielni 64 p.p., Bart. 62 (R7a), cynk, patyna Grudziądz, 50 groszy Spółdzielni 64 p.p., Bart. 62 (R7a), cynk, patyna
705 Grudziądz, 50 groszy Spółdzielni 64 p.p., Bart. 62 (R7a), cynk, patyna II
200 zł
380 zł
Pleszew, 50 groszy Spółdzielni 70 p.p., moneta z otworem, Bart. 72 (R7a), cynk, patyna Pleszew, 50 groszy Spółdzielni 70 p.p., moneta z otworem, Bart. 72 (R7a), cynk, patyna
706 Pleszew, 50 groszy Spółdzielni 70 p.p., moneta z otworem, Bart. 72 (R7a), cynk, patyna III+
200 zł
160 zł
Chorzów, 5 złotych Spółdzielni 75 p.p. (z odpowiedzialnością udziałami), Bart. 79 (R8b), mosiądz, .. Chorzów, 5 złotych Spółdzielni 75 p.p. (z odpowiedzialnością udziałami), Bart. 79 (R8b), mosiądz, ..
707 Chorzów, 5 złotych Spółdzielni 75 p.p. (z odpowiedzialnością udziałami), Bart. 79 (R8b), mosiądz, rzadkie II-
400 zł
950 zł
Lida, 1 złoty Kasyna podoficerskiego 76 p.p., Bart. 81 (R8b), aluminium, rzadkie Lida, 1 złoty Kasyna podoficerskiego 76 p.p., Bart. 81 (R8b), aluminium, rzadkie
708 Lida, 1 złoty Kasyna podoficerskiego 76 p.p., Bart. 81 (R8b), aluminium, rzadkie III+
350 zł
360 zł