Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Kraków, 20 groszy Kasyna oficerskiego 2 p. lotniczego, Bart. 161 (R8b), aluminium, wada blachy, rz.. Kraków, 20 groszy Kasyna oficerskiego 2 p. lotniczego, Bart. 161 (R8b), aluminium, wada blachy, rz..
729 Kraków, 20 groszy Kasyna oficerskiego 2 p. lotniczego, Bart. 161 (R8b), aluminium, wada blachy, rzadkie II-
350 zł
620 zł
Brześć, 10 groszy Spółdzielni 9 p. saperów, Bart. 168 (R7a), cynk, korozja Brześć, 10 groszy Spółdzielni 9 p. saperów, Bart. 168 (R7a), cynk, korozja
730 Brześć, 10 groszy Spółdzielni 9 p. saperów, Bart. 168 (R7a), cynk, korozja III
200 zł
160 zł
Nowy Dwór, 5 złotych Spółdzielni batalionu elektrotechnicznego, II emisja, Bart. 171 (R8b), miedzi.. Nowy Dwór, 5 złotych Spółdzielni batalionu elektrotechnicznego, II emisja, Bart. 171 (R8b), miedzi..
731 Nowy Dwór, 5 złotych Spółdzielni batalionu elektrotechnicznego, II emisja, Bart. 171 (R8b), miedzionikiel, rzadkie II-
400 zł
750 zł
Jarosław, 50 groszy Spółdzielni 2 p. łączności, Bart. 173 (R7a), cynk, patyna Jarosław, 50 groszy Spółdzielni 2 p. łączności, Bart. 173 (R7a), cynk, patyna
732 Jarosław, 50 groszy Spółdzielni 2 p. łączności, Bart. 173 (R7a), cynk, patyna II-
200 zł
380 zł
Warszawa, 20 groszy Spółdzielni Rejonowego Zakładu Żywnościowego, Bart. 177 (R8a), cynk, rzadkie, .. Warszawa, 20 groszy Spółdzielni Rejonowego Zakładu Żywnościowego, Bart. 177 (R8a), cynk, rzadkie, ..
733 Warszawa, 20 groszy Spółdzielni Rejonowego Zakładu Żywnościowego, Bart. 177 (R8a), cynk, rzadkie, patyna III+/II-
VF+/EF-
400 zł
725 zł
Przemyśl, 1 złoty Spółdzielni 10 szpitala okręgowego, Bart. 179 (R7b), mosiądz, brunatna patyna Przemyśl, 1 złoty Spółdzielni 10 szpitala okręgowego, Bart. 179 (R7b), mosiądz, brunatna patyna
734 Przemyśl, 1 złoty Spółdzielni 10 szpitala okręgowego, Bart. 179 (R7b), mosiądz, brunatna patyna II
250 zł
400 zł
Zakopane, 20 groszy Spółdzielni sanatorium wojskowego, Bart. 182 (R8b), cynk, rzadko spotykane, pa.. Zakopane, 20 groszy Spółdzielni sanatorium wojskowego, Bart. 182 (R8b), cynk, rzadko spotykane, pa..
735 Zakopane, 20 groszy Spółdzielni sanatorium wojskowego, Bart. 182 (R8b), cynk, rzadko spotykane, patyna III+
350 zł
650 zł
Bydgoszcz, 50 groszy Spółdzielni szkoły podchorążych dla podoficerów, Bart. 186 (R7b), aluminium Bydgoszcz, 50 groszy Spółdzielni szkoły podchorążych dla podoficerów, Bart. 186 (R7b), aluminium
736 Bydgoszcz, 50 groszy Spółdzielni szkoły podchorążych dla podoficerów, Bart. 186 (R7b), aluminium III+/II-
VF+/EF-
200 zł
320 zł
Tomaszów Lubelski, 1 złoty Spółdzielni baonu podchorążych rezerwy, Bart. 191 (R7a), aluminium Tomaszów Lubelski, 1 złoty Spółdzielni baonu podchorążych rezerwy, Bart. 191 (R7a), aluminium
737 Tomaszów Lubelski, 1 złoty Spółdzielni baonu podchorążych rezerwy, Bart. 191 (R7a), aluminium III+/II-
VF+/EF-
250 zł
420 zł
Grudziądz, 5 złotych Spółdzielni Jazda z odpowiedzialnością udziałami (Centrum Szkolenia Kawalerii.. Grudziądz, 5 złotych Spółdzielni Jazda z odpowiedzialnością udziałami (Centrum Szkolenia Kawalerii..
738 Grudziądz, 5 złotych Spółdzielni Jazda z odpowiedzialnością udziałami (Centrum Szkolenia Kawalerii), Bart. 194 (R8b), miedzionikiel, uszkodzenia po obu stronach, rzad.. III-
VF-
200 zł
280 zł
Skierniewice, 1 złoty Garnizonowego ogniska podoficerów zawodowych, Bart. 213 (R7a), aluminium, wa.. Skierniewice, 1 złoty Garnizonowego ogniska podoficerów zawodowych, Bart. 213 (R7a), aluminium, wa..
739 Skierniewice, 1 złoty Garnizonowego ogniska podoficerów zawodowych, Bart. 213 (R7a), aluminium, wada blachy III+/II-
VF+/EF-
250 zł
280 zł
Gdynia, 10 groszy Spółdzielni Marynarki Wojennej, I emisja, Bart. 216 (R7a), cynk, korozja Gdynia, 10 groszy Spółdzielni Marynarki Wojennej, I emisja, Bart. 216 (R7a), cynk, korozja
740 Gdynia, 10 groszy Spółdzielni Marynarki Wojennej, I emisja, Bart. 216 (R7a), cynk, korozja III
175 zł
260 zł
Puck, 1 złoty Spółdzielni Morskiego Dywizjonu Lotniczego 1934, II emisja, Bart. 220 (R7b), mosiądz.. Puck, 1 złoty Spółdzielni Morskiego Dywizjonu Lotniczego 1934, II emisja, Bart. 220 (R7b), mosiądz..
741 Puck, 1 złoty Spółdzielni Morskiego Dywizjonu Lotniczego 1934, II emisja, Bart. 220 (R7b), mosiądz, egzemplarz ładnie zachowany II
250 zł
480 zł
Katowice, żetony 20, 50 groszy i 1 złoty, (1924-1927), Huta Baildon, Paszkiewicz 21.1.8, 21.1.9 i .. Katowice, żetony 20, 50 groszy i 1 złoty, (1924-1927), Huta Baildon, Paszkiewicz 21.1.8, 21.1.9 i ..
742 Katowice, żetony 20, 50 groszy i 1 złoty, (1924-1927), Huta Baildon, Paszkiewicz 21.1.8, 21.1.9 i 21.1.10, aluminium, łącznie 3 sztuki, ładnie zachowane egzemplarze II+
300 zł
240 zł
Warszawa, żeton na 1 bochenek chleba wydany przez Sklep Spożywczy Warszawskiego Towarzystwa Kopalń.. Warszawa, żeton na 1 bochenek chleba wydany przez Sklep Spożywczy Warszawskiego Towarzystwa Kopalń..
743 Warszawa, żeton na 1 bochenek chleba wydany przez Sklep Spożywczy Warszawskiego Towarzystwa Kopalń Węgla, Sikorski -Monety zastępcze i żetony z obszarów zaborów... T .. II
200 zł
160 zł
Rosja, monety wojskowe o nominale 20 i 30 kopiejek emitowane przez (30 Połtawski pułk piechoty), m.. Rosja, monety wojskowe o nominale 20 i 30 kopiejek emitowane przez (30 Połtawski pułk piechoty), m..
744 Rosja, monety wojskowe o nominale 20 i 30 kopiejek emitowane przez (30 Połtawski pułk piechoty), mosiądz, na awersie odbite punce 19 8, dowództwo pułku stacjonowało w.. III
200 zł
170 zł