Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
729 | Kraków, 20 groszy Kasyna oficerskiego 2 p. lotniczego, Bart. 161 (R8b), aluminium, wada blachy, rzadkie |
II- EF- |
350 zł 620 zł
730 | Brześć, 10 groszy Spółdzielni 9 p. saperów, Bart. 168 (R7a), cynk, korozja |
III VF |
200 zł 160 zł
731 | Nowy Dwór, 5 złotych Spółdzielni batalionu elektrotechnicznego, II emisja, Bart. 171 (R8b), miedzionikiel, rzadkie |
II- EF- |
400 zł 750 zł
732 | Jarosław, 50 groszy Spółdzielni 2 p. łączności, Bart. 173 (R7a), cynk, patyna |
II- EF- |
200 zł 380 zł
733 | Warszawa, 20 groszy Spółdzielni Rejonowego Zakładu Żywnościowego, Bart. 177 (R8a), cynk, rzadkie, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
400 zł 725 zł
734 | Przemyśl, 1 złoty Spółdzielni 10 szpitala okręgowego, Bart. 179 (R7b), mosiądz, brunatna patyna |
250 zł 400 zł
735 | Zakopane, 20 groszy Spółdzielni sanatorium wojskowego, Bart. 182 (R8b), cynk, rzadko spotykane, patyna |
350 zł 650 zł
736 | Bydgoszcz, 50 groszy Spółdzielni szkoły podchorążych dla podoficerów, Bart. 186 (R7b), aluminium |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 320 zł
737 | Tomaszów Lubelski, 1 złoty Spółdzielni baonu podchorążych rezerwy, Bart. 191 (R7a), aluminium |
III+/II- VF+/EF- |
250 zł 420 zł
738 | Grudziądz, 5 złotych Spółdzielni Jazda z odpowiedzialnością udziałami (Centrum Szkolenia Kawalerii), Bart. 194 (R8b), miedzionikiel, uszkodzenia po obu stronach, rzad.. |
III- VF- |
200 zł 280 zł
739 | Skierniewice, 1 złoty Garnizonowego ogniska podoficerów zawodowych, Bart. 213 (R7a), aluminium, wada blachy |
III+/II- VF+/EF- |
250 zł 280 zł
740 | Gdynia, 10 groszy Spółdzielni Marynarki Wojennej, I emisja, Bart. 216 (R7a), cynk, korozja |
III VF |
175 zł 260 zł
741 | Puck, 1 złoty Spółdzielni Morskiego Dywizjonu Lotniczego 1934, II emisja, Bart. 220 (R7b), mosiądz, egzemplarz ładnie zachowany |
250 zł 480 zł
742 | Katowice, żetony 20, 50 groszy i 1 złoty, (1924-1927), Huta Baildon, Paszkiewicz 21.1.8, 21.1.9 i 21.1.10, aluminium, łącznie 3 sztuki, ładnie zachowane egzemplarze |
II+ EF+ |
300 zł 240 zł
743 | Warszawa, żeton na 1 bochenek chleba wydany przez Sklep Spożywczy Warszawskiego Towarzystwa Kopalń Węgla, Sikorski -Monety zastępcze i żetony z obszarów zaborów... T .. |
200 zł 160 zł
744 | Rosja, monety wojskowe o nominale 20 i 30 kopiejek emitowane przez (30 Połtawski pułk piechoty), mosiądz, na awersie odbite punce 19 8, dowództwo pułku stacjonowało w.. |
III VF |
200 zł 170 zł