Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
709 | Kobryń, 10 groszy Spółdzielni 83 p.p., Bart. 92 (R8b), korozja, rzadka moneta |
III VF |
300 zł 240 zł
710 | Sanok, 20 groszy Spółdzielni 2 p. strzelców podhalańskich, Bart. 98 (R7a), cynk, patyna |
200 zł 420 zł
711 | Bielsk, 10 groszy Spółdzielni 3 p. strzelców podhalańskich, Bart. 99 (R8b), cynk, rzadkie, patyna |
III VF |
250 zł 420 zł
712 | Suwałki, 1 złoty Spółdzielni 3 p. szwoleżerów mazowieckich, Bart. 101 (R7b), aluminium, drobne uszkodzenia, ale ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
200 zł | |
713 | Mińsk Mazowiecki, 1 złoty Spółdzielni 7 p. ułanów, Bart. 105 (R7b), aluminium, wada blachy |
150 zł 120 zł
714 | Kraków, 10 groszy Spółdzielni 8 p. ułanów, Bart. 107 (R7a), cynk |
II- EF- |
250 zł 480 zł
715 | Białystok, 5 złotych Spółdzielni 10 p. ułanów, Bart. 109 (R7a), mosiądz, brunatna patyna |
200 zł 340 zł
716 | Białokrynica, 1 złoty Spółdzielni 12 p. ułanów podolskich, Bart. 111 (R7a), aluminium |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 340 zł
717 | Ostróg, 50 groszy Spółdzielni 19 p. ułanów wołyńskich, Bart. 114 (R8b), cynk, rzadkie |
III+/II- VF+/EF- |
350 zł 340 zł
718 | Podbrodzie, 50 groszy Spółdzielni 23 p. ułanów grodzieńskich, Bart. 116 (R7a), aluminium, drobna wada blachy |
II- EF- |
250 zł | |
719 | Prużana, 20 groszy Spółdzielni 25 p. ułanów, Bart. 118 (R7b), cynk, ślady korozji |
III VF |
175 zł 140 zł
720 | Baranowicze, 50 groszy Spółdzielni 26 p. ułanów, kontrmarka Z-A, Bart. 119 (Rx), cynk, korozja, rzadka moneta |
III VF |
500 zł 400 zł
721 | Płock, 1 złoty Kasyna oficerskiego 4 p.strzelców konnych Ziemi Łęczyckiej, kontrmarka K-O, Bart. 121 (R7a), aluminium, ładnie zachowany egzemplarz |
I-/II+ UNC-/EF+ |
300 zł 420 zł
722 | Żółkiew, 20 groszy Spółdzielni 6 p. strzelców konnych, Bart. 123 (R7a), cynk |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 160 zł
723 | Łańcut, 1 złoty Spółdzielni 10 p. strzelców konnych, Bart. 126 (R7a), aluminium, ładnie zachowane |
300 zł 625 zł
724 | Włodawa, 1 złoty Spółdzielni 30 p. artylerii polowej, Bart. 150 (R7b), aluminium, rysy w tle |
175 zł 140 zł
725 | Wilno, 10 groszy Spółdzielni 3 p. artylerii ciężkiej, Bart. 153 (R8b), cynk, rzadkie |
III VF |
300 zł 750 zł
726 | Łódź, 1 złoty Spółdzielni 4 p. artylerii ciężkiej, Bart. 154 (R7b), aluminium |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 320 zł
727 | Stanisławów, 1 złoty Spółdzielni 6 dywizjonu artylerii konnej, Bart. 156 (R8a), aluminium, wada blachy, rzadkie |
III+/II- VF+/EF- |
400 zł 560 zł
728 | Lwów, 10 groszy Spółdzielni 6 p. artylerii ciężkiej, Bart. 155 (R8b), cynk, rzadkie, patyna |
350 zł 750 zł