Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Kobryń, 10 groszy Spółdzielni 83 p.p., Bart. 92 (R8b), korozja, rzadka moneta Kobryń, 10 groszy Spółdzielni 83 p.p., Bart. 92 (R8b), korozja, rzadka moneta
709 Kobryń, 10 groszy Spółdzielni 83 p.p., Bart. 92 (R8b), korozja, rzadka moneta III
300 zł
240 zł
Sanok, 20 groszy Spółdzielni 2 p. strzelców podhalańskich, Bart. 98 (R7a), cynk, patyna Sanok, 20 groszy Spółdzielni 2 p. strzelców podhalańskich, Bart. 98 (R7a), cynk, patyna
710 Sanok, 20 groszy Spółdzielni 2 p. strzelców podhalańskich, Bart. 98 (R7a), cynk, patyna III+
200 zł
420 zł
Bielsk, 10 groszy Spółdzielni 3 p. strzelców podhalańskich, Bart. 99 (R8b), cynk, rzadkie, patyna Bielsk, 10 groszy Spółdzielni 3 p. strzelców podhalańskich, Bart. 99 (R8b), cynk, rzadkie, patyna
711 Bielsk, 10 groszy Spółdzielni 3 p. strzelców podhalańskich, Bart. 99 (R8b), cynk, rzadkie, patyna III
250 zł
420 zł
Suwałki, 1 złoty Spółdzielni 3 p. szwoleżerów mazowieckich, Bart. 101 (R7b), aluminium, drobne usz.. Suwałki, 1 złoty Spółdzielni 3 p. szwoleżerów mazowieckich, Bart. 101 (R7b), aluminium, drobne usz..
712 Suwałki, 1 złoty Spółdzielni 3 p. szwoleżerów mazowieckich, Bart. 101 (R7b), aluminium, drobne uszkodzenia, ale ładny egzemplarz II+
200 zł
Mińsk Mazowiecki, 1 złoty Spółdzielni 7 p. ułanów, Bart. 105 (R7b), aluminium, wada blachy Mińsk Mazowiecki, 1 złoty Spółdzielni 7 p. ułanów, Bart. 105 (R7b), aluminium, wada blachy
713 Mińsk Mazowiecki, 1 złoty Spółdzielni 7 p. ułanów, Bart. 105 (R7b), aluminium, wada blachy III+
150 zł
120 zł
Kraków, 10 groszy Spółdzielni 8 p. ułanów, Bart. 107 (R7a), cynk Kraków, 10 groszy Spółdzielni 8 p. ułanów, Bart. 107 (R7a), cynk
714 Kraków, 10 groszy Spółdzielni 8 p. ułanów, Bart. 107 (R7a), cynk II-
250 zł
480 zł
Białystok, 5 złotych Spółdzielni 10 p. ułanów, Bart. 109 (R7a), mosiądz, brunatna patyna Białystok, 5 złotych Spółdzielni 10 p. ułanów, Bart. 109 (R7a), mosiądz, brunatna patyna
715 Białystok, 5 złotych Spółdzielni 10 p. ułanów, Bart. 109 (R7a), mosiądz, brunatna patyna III+
200 zł
340 zł
Białokrynica, 1 złoty Spółdzielni 12 p. ułanów podolskich, Bart. 111 (R7a), aluminium Białokrynica, 1 złoty Spółdzielni 12 p. ułanów podolskich, Bart. 111 (R7a), aluminium
716 Białokrynica, 1 złoty Spółdzielni 12 p. ułanów podolskich, Bart. 111 (R7a), aluminium III+/II-
VF+/EF-
200 zł
340 zł
Ostróg, 50 groszy Spółdzielni 19 p. ułanów wołyńskich, Bart. 114 (R8b), cynk, rzadkie Ostróg, 50 groszy Spółdzielni 19 p. ułanów wołyńskich, Bart. 114 (R8b), cynk, rzadkie
717 Ostróg, 50 groszy Spółdzielni 19 p. ułanów wołyńskich, Bart. 114 (R8b), cynk, rzadkie III+/II-
VF+/EF-
350 zł
340 zł
Podbrodzie, 50 groszy Spółdzielni 23 p. ułanów grodzieńskich, Bart. 116 (R7a), aluminium, drobna w.. Podbrodzie, 50 groszy Spółdzielni 23 p. ułanów grodzieńskich, Bart. 116 (R7a), aluminium, drobna w..
718 Podbrodzie, 50 groszy Spółdzielni 23 p. ułanów grodzieńskich, Bart. 116 (R7a), aluminium, drobna wada blachy II-
250 zł
Prużana, 20 groszy Spółdzielni 25 p. ułanów, Bart. 118 (R7b), cynk, ślady korozji Prużana, 20 groszy Spółdzielni 25 p. ułanów, Bart. 118 (R7b), cynk, ślady korozji
719 Prużana, 20 groszy Spółdzielni 25 p. ułanów, Bart. 118 (R7b), cynk, ślady korozji III
175 zł
140 zł
Baranowicze, 50 groszy Spółdzielni 26 p. ułanów, kontrmarka Z-A, Bart. 119 (Rx), cynk, korozja, rz.. Baranowicze, 50 groszy Spółdzielni 26 p. ułanów, kontrmarka Z-A, Bart. 119 (Rx), cynk, korozja, rz..
720 Baranowicze, 50 groszy Spółdzielni 26 p. ułanów, kontrmarka Z-A, Bart. 119 (Rx), cynk, korozja, rzadka moneta III
500 zł
400 zł
Płock, 1 złoty Kasyna oficerskiego 4 p.strzelców konnych Ziemi Łęczyckiej, kontrmarka K-O, Bart. 1.. Płock, 1 złoty Kasyna oficerskiego 4 p.strzelców konnych Ziemi Łęczyckiej, kontrmarka K-O, Bart. 1..
721 Płock, 1 złoty Kasyna oficerskiego 4 p.strzelców konnych Ziemi Łęczyckiej, kontrmarka K-O, Bart. 121 (R7a), aluminium, ładnie zachowany egzemplarz I-/II+
UNC-/EF+
300 zł
420 zł
Żółkiew, 20 groszy Spółdzielni 6 p. strzelców konnych, Bart. 123 (R7a), cynk Żółkiew, 20 groszy Spółdzielni 6 p. strzelców konnych, Bart. 123 (R7a), cynk
722 Żółkiew, 20 groszy Spółdzielni 6 p. strzelców konnych, Bart. 123 (R7a), cynk III+/II-
VF+/EF-
200 zł
160 zł
Łańcut, 1 złoty Spółdzielni 10 p. strzelców konnych, Bart. 126 (R7a), aluminium, ładnie zachowane Łańcut, 1 złoty Spółdzielni 10 p. strzelców konnych, Bart. 126 (R7a), aluminium, ładnie zachowane
723 Łańcut, 1 złoty Spółdzielni 10 p. strzelców konnych, Bart. 126 (R7a), aluminium, ładnie zachowane II
300 zł
625 zł
Włodawa, 1 złoty Spółdzielni 30 p. artylerii polowej, Bart. 150 (R7b), aluminium, rysy w tle Włodawa, 1 złoty Spółdzielni 30 p. artylerii polowej, Bart. 150 (R7b), aluminium, rysy w tle
724 Włodawa, 1 złoty Spółdzielni 30 p. artylerii polowej, Bart. 150 (R7b), aluminium, rysy w tle III+
175 zł
140 zł
Wilno, 10 groszy Spółdzielni 3 p. artylerii ciężkiej, Bart. 153 (R8b), cynk, rzadkie Wilno, 10 groszy Spółdzielni 3 p. artylerii ciężkiej, Bart. 153 (R8b), cynk, rzadkie
725 Wilno, 10 groszy Spółdzielni 3 p. artylerii ciężkiej, Bart. 153 (R8b), cynk, rzadkie III
300 zł
750 zł
Łódź, 1 złoty Spółdzielni 4 p. artylerii ciężkiej, Bart. 154 (R7b), aluminium Łódź, 1 złoty Spółdzielni 4 p. artylerii ciężkiej, Bart. 154 (R7b), aluminium
726 Łódź, 1 złoty Spółdzielni 4 p. artylerii ciężkiej, Bart. 154 (R7b), aluminium III+/II-
VF+/EF-
200 zł
320 zł
Stanisławów, 1 złoty Spółdzielni 6 dywizjonu artylerii konnej, Bart. 156 (R8a), aluminium, wada bl.. Stanisławów, 1 złoty Spółdzielni 6 dywizjonu artylerii konnej, Bart. 156 (R8a), aluminium, wada bl..
727 Stanisławów, 1 złoty Spółdzielni 6 dywizjonu artylerii konnej, Bart. 156 (R8a), aluminium, wada blachy, rzadkie III+/II-
VF+/EF-
400 zł
560 zł
Lwów, 10 groszy Spółdzielni 6 p. artylerii ciężkiej, Bart. 155 (R8b), cynk, rzadkie, patyna Lwów, 10 groszy Spółdzielni 6 p. artylerii ciężkiej, Bart. 155 (R8b), cynk, rzadkie, patyna
728 Lwów, 10 groszy Spółdzielni 6 p. artylerii ciężkiej, Bart. 155 (R8b), cynk, rzadkie, patyna III+
350 zł
750 zł