Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA  Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, gabinetowy stan zachowania 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, gabinetowy stan zachowania
502 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, gabinetowy stan zachowania
1 250 zł
1 800 zł
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną
503 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną
400 zł
500 zł
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładnie zachowana moneta, patyna 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładnie zachowana moneta, patyna
504 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładnie zachowana moneta, patyna
1 000 zł
925 zł
5 groszy 1831, Wiedeń, Plage 296, gabinetowy stan zachowania 5 groszy 1831, Wiedeń, Plage 296, gabinetowy stan zachowania
505 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1831, Wiedeń, Plage 296, gabinetowy stan zachowania
1 250 zł
1 200 zł
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładny egzemplarz 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładny egzemplarz
506 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładny egzemplarz
500 zł
400 zł