Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
501 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282 |
III VF |
150 zł 220 zł
502 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, gabinetowy stan zachowania |
I UNC |
1 250 zł 1 800 zł
503 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną |
400 zł 500 zł
504 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładnie zachowana moneta, patyna |
I- UNC- |
1 000 zł 925 zł
505 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1831, Wiedeń, Plage 296, gabinetowy stan zachowania |
I UNC |
1 250 zł 1 200 zł
506 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
500 zł 400 zł
507 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1046, bardzo ładne lustro mennicze |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 900 zł
508 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1046, ładny egzemplarz |
600 zł 1 850 zł
509 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1046, wada blachy, złocista patyna |
400 zł 550 zł
510 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, po 4 kępce liści 2 jagody, Plage 321, Bitkin 1048, złocista patyna |
II- EF- |
500 zł 420 zł
511 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, po 4 kępce liści 1 jagoda, Plage 321, Bitkin 1048 |
II- EF- |
400 zł 440 zł
512 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage 325, Bitkin 1081, patyna |
400 zł 520 zł
513 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage 325, Bitkin 1081, patyna |
350 zł 280 zł
514 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1082, patyna |
300 zł 380 zł
515 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, Plage 341, Bitkin 1086, patyna |
III VF |
450 zł 550 zł
516 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1842, Warszawa, Plage 425, Bitkin 388, ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
600 zł 1 200 zł
517 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1843, Warszawa, Plage 428, Bitkin 390, czyszczony |
300 zł 725 zł
518 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, Plage 433, Bitkin 395, patyna |
400 zł 620 zł
519 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, Plage 433, Bitkin 395, drobna wada rantu |
250 zł 200 zł
520 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, Plage 433, Bitkin 395, rysy w tle, patyna |
III- VF- |
100 zł 80 zł