Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA
zestaw trojaków 1766 (popiersie króla w zbroi), 1766 (głowa króla i litera G), 1767 (2 sztuki), 17.. zestaw trojaków 1766 (popiersie króla w zbroi), 1766 (głowa króla i litera G), 1767 (2 sztuki), 17..
441 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
zestaw trojaków 1766 (popiersie króla w zbroi), 1766 (głowa króla i litera G), 1767 (2 sztuki), 1784, 1787, 1788, 1791 i 1794, Plage 149, 156, 159, 186, 190, 192, 199..
III/III-
VF/VF-
350 zł
280 zł
grosz 1765, Kraków, odmiana z literami V-G pod tarczą herbową, Plage 35, rzadka moneta wyceniona w.. grosz 1765, Kraków, odmiana z literami V-G pod tarczą herbową, Plage 35, rzadka moneta wyceniona w..
442 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, odmiana z literami V-G pod tarczą herbową, Plage 35, rzadka moneta wyceniona w cenniku Berezowskiego na 4 złote, patyna
III-
VF-
125 zł
220 zł
grosz 1765, Kraków, odmiana z literą G pod tarczą herbową, Plage 31, rzadkość, moneta wyceniona w .. grosz 1765, Kraków, odmiana z literą G pod tarczą herbową, Plage 31, rzadkość, moneta wyceniona w ..
443 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, odmiana z literą G pod tarczą herbową, Plage 31, rzadkość, moneta wyceniona w cenniku Berezowskiego na 7 złotych i 50 groszy, patyna
IV
F
125 zł
650 zł
grosz 1765, Kraków, odmiana z literami VG pod monogramem królewskim, Plage 42, patyna grosz 1765, Kraków, odmiana z literami VG pod monogramem królewskim, Plage 42, patyna
444 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, odmiana z literami VG pod monogramem królewskim, Plage 42, patyna
100 zł
80 zł
grosz 1767, Kraków, Plage 86, patyna grosz 1767, Kraków, Plage 86, patyna
445 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1767, Kraków, Plage 86, patyna
80 zł
64 zł
grosz 1768, Kraków, Plage 100, patyna grosz 1768, Kraków, Plage 100, patyna
446 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1768, Kraków, Plage 100, patyna
80 zł
64 zł
grosz 1788, Warszawa, Plage 129, jasnobrązowa patyna grosz 1788, Warszawa, Plage 129, jasnobrązowa patyna
447 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1788, Warszawa, Plage 129, jasnobrązowa patyna
100 zł
110 zł
grosz 1791, Warszawa, litery E B, Plage 133 grosz 1791, Warszawa, litery E B, Plage 133
448 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1791, Warszawa, litery E B, Plage 133
80 zł
zestaw groszy 1765 (litery VG pod monogramem), 1767 (litera G pod tarczą herbową), 1768 (litera G .. zestaw groszy 1765 (litery VG pod monogramem), 1767 (litera G pod tarczą herbową), 1768 (litera G ..
449 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
zestaw groszy 1765 (litery VG pod monogramem), 1767 (litera G pod tarczą herbową), 1768 (litera G pod tarczą herbową), 1773, 1774 (litery E B pod tarczą herbową), 178..
350 zł
półgrosz 1766, Kraków, Plage 11, patyna półgrosz 1766, Kraków, Plage 11, patyna
450 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1766, Kraków, Plage 11, patyna
100 zł
170 zł
półgrosz 1767, Kraków, Plage 12, patyna półgrosz 1767, Kraków, Plage 12, patyna
451 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1767, Kraków, Plage 12, patyna
100 zł
80 zł
półgrosz 1768, Kraków, Plage 13, patyna półgrosz 1768, Kraków, Plage 13, patyna
452 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1768, Kraków, Plage 13, patyna
100 zł
80 zł
półgrosz 1776, Warszawa, Plage 16, rzadki, ciemna patyna półgrosz 1776, Warszawa, Plage 16, rzadki, ciemna patyna
453 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1776, Warszawa, Plage 16, rzadki, ciemna patyna
125 zł
280 zł
półgrosz 1780, Warszawa, Plage 18, patyna półgrosz 1780, Warszawa, Plage 18, patyna
454 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półgrosz 1780, Warszawa, Plage 18, patyna
100 zł
200 zł
szeląg 1768, Kraków, duży monogram królewski, Plage 7 szeląg 1768, Kraków, duży monogram królewski, Plage 7
455 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1768, Kraków, duży monogram królewski, Plage 7
100 zł
80 zł
szeląg 1768, Kraków, średni monogram królewski, Plage 6, ciemna patyna szeląg 1768, Kraków, średni monogram królewski, Plage 6, ciemna patyna
456 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1768, Kraków, średni monogram królewski, Plage 6, ciemna patyna
100 zł
80 zł
szeląg 1765 i 1766, Gdańsk, Plage 487 i 488, razem 2 sztuki szeląg 1765 i 1766, Gdańsk, Plage 487 i 488, razem 2 sztuki
457 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1765 i 1766, Gdańsk, Plage 487 i 488, razem 2 sztuki
III/III+
VF/VF+
125 zł
150 zł
grosz 1794, Wiedeń, Plage 11, ładna patyna grosz 1794, Wiedeń, Plage 11, ładna patyna
458 Zabór austriacki - monety wojskowe
grosz 1794, Wiedeń, Plage 11, ładna patyna
100 zł
140 zł
grosz 1812, Gdańsk, Plage 50 grosz 1812, Gdańsk, Plage 50
459 Wolne Miasto Gdańsk 1808-1812
grosz 1812, Gdańsk, Plage 50
150 zł
230 zł
szeląg 1808, Gdańsk, Plage 46, ładny egzemplarz ze starą patyną szeląg 1808, Gdańsk, Plage 46, ładny egzemplarz ze starą patyną
460 Wolne Miasto Gdańsk 1808-1812
szeląg 1808, Gdańsk, Plage 46, ładny egzemplarz ze starą patyną
200 zł
850 zł