Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA
grosz 1535, Wilno, Kurp. 192 (R2), Gum. 514, T. 7, bardzo ładny egzemplarz z rzadko spotykanym w t.. grosz 1535, Wilno, Kurp. 192 (R2), Gum. 514, T. 7, bardzo ładny egzemplarz z rzadko spotykanym w t..
141 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Wilno, Kurp. 192 (R2), Gum. 514, T. 7, bardzo ładny egzemplarz z rzadko spotykanym w tych monetach lustrem menniczym i starą patyną
650 zł
675 zł
grosz 1536, Wilno, odmiana z literą F pod Pogonią, Kurp. 216 (R3), Gum. 517, T. 7, drobne pęknięci.. grosz 1536, Wilno, odmiana z literą F pod Pogonią, Kurp. 216 (R3), Gum. 517, T. 7, drobne pęknięci..
142 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, odmiana z literą F pod Pogonią, Kurp. 216 (R3), Gum. 517, T. 7, drobne pęknięcie krążka
500 zł
860 zł
grosz 1538, Gdańsk, Kurp. 479 (R), Gum. 564, ciemna patyna grosz 1538, Gdańsk, Kurp. 479 (R), Gum. 564, ciemna patyna
143 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1538, Gdańsk, Kurp. 479 (R), Gum. 564, ciemna patyna
125 zł
110 zł
grosz 1539, Gdańsk, Kurp. 482 (R), Gum. 565 grosz 1539, Gdańsk, Kurp. 482 (R), Gum. 565
144 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1539, Gdańsk, Kurp. 482 (R), Gum. 565
125 zł
150 zł
grosz 1545, Kraków, Kurp. 52 (R1), Gum. 485, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną grosz 1545, Kraków, Kurp. 52 (R1), Gum. 485, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną
145 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1545, Kraków, Kurp. 52 (R1), Gum. 485, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną
300 zł
460 zł
grosz 1546, Kraków, awers Kurp. 57, rewers Kurp. 54, Gum. 488, patyna grosz 1546, Kraków, awers Kurp. 57, rewers Kurp. 54, Gum. 488, patyna
146 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1546, Kraków, awers Kurp. 57, rewers Kurp. 54, Gum. 488, patyna
150 zł
140 zł
grosz 1547, Kraków, Kurp. 64 (R), Gum. 491, ciemna patyna grosz 1547, Kraków, Kurp. 64 (R), Gum. 491, ciemna patyna
147 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1547, Kraków, Kurp. 64 (R), Gum. 491, ciemna patyna
125 zł
130 zł
półgrosz 1509 (omyłkowa data 1599), Kraków, Kurp. 29 (R4), Gum. -, rzadki, ciemna patyna półgrosz 1509 (omyłkowa data 1599), Kraków, Kurp. 29 (R4), Gum. -, rzadki, ciemna patyna
148 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1509 (omyłkowa data 1599), Kraków, Kurp. 29 (R4), Gum. -, rzadki, ciemna patyna
400 zł
320 zł
półgrosz 1520, Wilno, odmiana z datą 5Z0, Kurp. 132 (R2), Gum. 512, rzadki półgrosz 1520, Wilno, odmiana z datą 5Z0, Kurp. 132 (R2), Gum. 512, rzadki
149 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1520, Wilno, odmiana z datą 5Z0, Kurp. 132 (R2), Gum. 512, rzadki
150 zł
230 zł
półgrosz 1521, Wilno, odmiana napisu SIGISMVND, Kurp. 140 (R4), Gum. 512, rzadki półgrosz 1521, Wilno, odmiana napisu SIGISMVND, Kurp. 140 (R4), Gum. 512, rzadki
150 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1521, Wilno, odmiana napisu SIGISMVND, Kurp. 140 (R4), Gum. 512, rzadki
150 zł
160 zł
szeląg 1529, Toruń, Kurp. 242 (R), Gum. 522 szeląg 1529, Toruń, Kurp. 242 (R), Gum. 522
151 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1529, Toruń, Kurp. 242 (R), Gum. 522
100 zł
150 zł
szeląg 1538, Gdańsk, Kurp. 416 (R), Gum. 551, patyna szeląg 1538, Gdańsk, Kurp. 416 (R), Gum. 551, patyna
152 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1538, Gdańsk, Kurp. 416 (R), Gum. 551, patyna
125 zł
170 zł
szeląg 1546, Gdańsk, Kurp. 435 (R), Gum. 555 szeląg 1546, Gdańsk, Kurp. 435 (R), Gum. 555
153 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1546, Gdańsk, Kurp. 435 (R), Gum. 555
200 zł
180 zł
szeląg 1546, Gdańsk, Kurp. 435 (R), Gum. 555, lekko uszkodzony krążek, ciemna patyna szeląg 1546, Gdańsk, Kurp. 435 (R), Gum. 555, lekko uszkodzony krążek, ciemna patyna
154 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1546, Gdańsk, Kurp. 435 (R), Gum. 555, lekko uszkodzony krążek, ciemna patyna
125 zł
trzeciak 1527, Kraków, odmiana napisu REGIS, Kurp. 15 (R2), Gum. 477, T. 3 trzeciak 1527, Kraków, odmiana napisu REGIS, Kurp. 15 (R2), Gum. 477, T. 3
155 Zygmunt I Stary 1506-1548
trzeciak 1527, Kraków, odmiana napisu REGIS, Kurp. 15 (R2), Gum. 477, T. 3
III-
VF-
200 zł
260 zł
denar bez daty, Kraków, wewnątrz korony dwie skrzyżowane szable a po jej bokach litery S-P, Kurp. .. denar bez daty, Kraków, wewnątrz korony dwie skrzyżowane szable a po jej bokach litery S-P, Kurp. ..
156 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar bez daty, Kraków, wewnątrz korony dwie skrzyżowane szable a po jej bokach litery S-P, Kurp. 11 (R3), Gum. 475, T. 3, egzemplarz ze zbioru Chomińskiego
200 zł
240 zł
denar 1539, Gdańsk, Kurp. 389 (R4), Gum. 543, T. 20, egzemplarz ze zbioru Chomińskiego denar 1539, Gdańsk, Kurp. 389 (R4), Gum. 543, T. 20, egzemplarz ze zbioru Chomińskiego
157 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar 1539, Gdańsk, Kurp. 389 (R4), Gum. 543, T. 20, egzemplarz ze zbioru Chomińskiego
400 zł
1 100 zł
czworak 1566, Wilno, awers Kurp. 853 rewers 856, Gum. 624, ciemna patyna czworak 1566, Wilno, awers Kurp. 853 rewers 856, Gum. 624, ciemna patyna
158 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, awers Kurp. 853 rewers 856, Gum. 624, ciemna patyna
250 zł
460 zł
trojak 1557, Gdańsk, odmiana z dużą głową króla, Kurp. 558 (R2), Gum. 646, T. 3 trojak 1557, Gdańsk, odmiana z dużą głową króla, Kurp. 558 (R2), Gum. 646, T. 3
159 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1557, Gdańsk, odmiana z dużą głową króla, Kurp. 558 (R2), Gum. 646, T. 3
1 000 zł
1 250 zł
trojak 1557, Gdańsk, odmiana z małą głową króla, Kurp. 558 (R2), Gum. 646, T. 3, ciemna patyna trojak 1557, Gdańsk, odmiana z małą głową króla, Kurp. 558 (R2), Gum. 646, T. 3, ciemna patyna
160 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1557, Gdańsk, odmiana z małą głową króla, Kurp. 558 (R2), Gum. 646, T. 3, ciemna patyna
III-
VF-
750 zł
600 zł