Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
401 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349, minimalnie justowana, stara patyna |
II+/II EF+/EF |
750 zł 600 zł
402 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349, justowana, patyna |
II- EF- |
250 zł 320 zł
403 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby duże, Plage 273, minimalnie justowana |
300 zł 320 zł
404 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby mniejsze, Plage 272, minimalnie justowana, patyna |
250 zł 260 zł
405 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby duże, Plage 273, wada tłoczenia, justowana |
200 zł 240 zł
406 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty zwarte, Plage 274, minimalnie justowana, patyna |
250 zł 340 zł
407 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty rozstawione szeroko, Plage 276, justowana |
III VF |
125 zł 130 zł
408 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka próbna 1771, Warszawa, H-Cz. 3132 (R3), Plage 471, srebro, 2.51 g, gabinetowy stan zachowania z piękną starą patyną |
I UNC |
4 000 zł 6 400 zł
409 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka próbna 1771, Warszawa, H-Cz. 3132 (R3), Plage 471, srebro, 2.32 g, ciemna patyna |
1 500 zł 3 000 zł
410 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1783, Warszawa, Plage 291, bardzo rzadka moneta wyceniona w cenniku Berezowskiego na 15 złotych |
IV F |
150 zł 320 zł
411 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, patyna |
III VF |
150 zł 180 zł
412 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1788, Warszawa, Plage 296, justowana |
200 zł 200 zł
413 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, drobna wada blachy, złocista patyna |
III VF |
125 zł | |
414 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1791, Warszawa, Plage 299 |
II+ EF+ |
200 zł 220 zł
415 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, minimalnie justowana, piękny blask menniczy, stara patyna |
I- UNC- |
800 zł 850 zł
416 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, minimalna wada tłoczenia |
II- EF- |
150 zł 120 zł
417 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, rok zwarty, bez kropki po roku, tarcza herbowa mała, Plage 243, drobna wada tłoczenia |
150 zł 120 zł
418 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, po dacie kropka, tarcza herbowa duża, Plage 244 |
125 zł 210 zł
419 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, po dacie kropka, Plage 242, drobna wada tłoczenia |
100 zł 80 zł
420 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1767, Warszawa, Plage 245, drobna wada tłoczenia, patyna |
100 zł |