Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
581 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, rzadkie i ładnie zachowane |
I- UNC- |
2 500 zł 3 600 zł
582 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c, patyna |
I UNC |
100 zł 170 zł
583 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 117, gabinetowy stan zachowania, patyna |
I UNC |
100 zł 330 zł
584 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a, przepięknie zachowana moneta ze starą patyną |
I UNC |
700 zł 1 900 zł
585 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Birmingham, literka H po dacie, Parchimowicz 109 b, ładny egzemplarz, patyna, rzadka moneta |
I- UNC- |
2 000 zł 2 400 zł
586 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Birmingham, literka H po dacie, Parchimowicz 109 b, rzadkie |
II- EF- |
1 250 zł 1 600 zł
587 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Filadelfia, moneta wybita odwróconym stemplem, Parchimowicz 109 c, patyna |
I- UNC- |
800 zł 640 zł
588 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Filadelfia, moneta wybita odwróconym stemplem, Parchimowicz 109 c, patyna |
I- UNC- |
800 zł 640 zł
589 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109 e |
I/I- UNC/UNC- |
600 zł 925 zł
590 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 260 zł
591 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d |
I- UNC- |
250 zł 220 zł
592 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie |
I- UNC- |
1 000 zł 1 400 zł
593 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a |
I- UNC- |
200 zł 320 zł
594 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1923, Warszawa, Parchimowicz 101 a |
I UNC |
100 zł 125 zł
595 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101 b |
I UNC |
100 zł 110 zł
596 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1927, Warszawa, Parchimowicz 101 c |
I UNC |
100 zł 140 zł
597 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1928, Warszawa, Parchimowicz 101 d |
I-/II+ UNC-/EF+ |
75 zł 60 zł
598 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1931, Warszawa, Parchimowicz 101 f |
I UNC |
100 zł 120 zł
599 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1932, Warszawa, Parchimowicz 101 g |
I UNC |
100 zł 160 zł
600 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1933, Warszawa, Parchimowicz 101 h |
I UNC |
100 zł 160 zł