Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA
321 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1661, Toruń, Kurp. 1006 (R1), Gum. 1945, ładny egzemplarz ze starą partyną
800 zł
1 800 zł
322 Jan Kazimierz 1649-1668
szóstak 1650, Wschowa, Kurp. 123 (R4), Gum. 1680, T.10, minimalna wada blachy, bardzo rzadki typ szóstaka w ładnym stanie zachowania ze starą patyną
1 500 zł
2 800 zł
323 Jan Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1650, Wschowa, Kurp. 77 (R1), Gum. 1665
150 zł
320 zł
324 Jan Kazimierz 1649-1668
półtorak 1662, Poznań, odmiana z datą w napisie, Kurp. 74 (R3), Gum. 1661, T. 4, rzadka moneta ze starą patyną
150 zł
320 zł
325 Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673
dukat 1673, Gdańsk, H-Cz. 2383 (R1), Fr. 32, T. 35, złoto 3.47 g, patyna
8 000 zł
11 600 zł
326 Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673
szeląg 1670, Gdańsk, Kurp. 1133 (R2), Gum. 1978, lekko wyszczerbiony krążek, patyna
200 zł
327 Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673
szeląg 1671, Toruń, Kurp. 1148 (R2), Gum. 1984, patyna
200 zł
328 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami, Kurp. 1236 (R3), Gum. 2020
400 zł
320 zł
329 Jan III Sobieski 1674-1696
300 zł
240 zł
330 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1684, Bydgoszcz, Kurp. 1247 (R2), Gum. 2029, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
300 zł
240 zł
331 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Kraków, popiersie króla w zbroi, odmiana z IV pod koroną i literą C pomiędzy tarczami herbowymi, Kurp. 1196 (R2), Gum. 1997, ciemna patyna
150 zł
120 zł
332 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. -, Gum. 1997
125 zł
100 zł
333 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681, Bydgoszcz, Kurp. 1198, Gum. 2001, bardzo ładny egzemplarz
125 zł
100 zł
334 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, Kurp. 1202, Gum. 2003, połyskowy egzemplarz
200 zł
340 zł
335 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, Kurp. 1206 (R1), Gum. 2005, patyna
150 zł
210 zł
336 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Kraków, popiersie króla w zbroi i w koronie, litera C pomiędzy tarczami herbowymi, Kurp. 1211 (R2), Gum. 2009
150 zł
175 zł
337 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu, herb Jelita, Kurp. 1208, Gum. 2007
100 zł
338 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, Kam. 3 (R), Merseb. 1652, moneta z końca blachy
250 zł
360 zł
339 August III 1733-1763
dukat 1754, Lipsk, H-Cz. 4711, Kam. 892 (R3), Fr. 2855, złoto 3.47 g, minimalne rysy na awersie, lekko gięty, patyna
5 000 zł
7 000 zł
340 August III 1733-1763
talar wikariacki 1740, Drezno, Aw: Popiersie, Rw: Orzeł dwugłowy, Schnee 1031, Dav. 2668, bardzo efektowna moneta ze starą patyną
6 000 zł
5 200 zł