Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  POLSKA
627 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, drugi egzemplarz
100 zł
95 zł
628 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, Plage 365, patyna
125 zł
629 Zabór rosyjski
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378
100 zł
80 zł
630 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387
80 zł
190 zł
631 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Plage 388
100 zł
240 zł
632 Zabór rosyjski
25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 453, gabinetowy stan zachowania z piękną patyną
800 zł
3 400 zł
633 Zabór rosyjski
20 kopiejek = 40 groszy 1844, Warszawa, Plage 391, drobne wady blachy
80 zł
540 zł
634 Zabór rosyjski
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396
80 zł
160 zł
635 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, Plage 398, rzadkie
100 zł
560 zł
636 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408
75 zł
210 zł
637 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1838, Warszawa, Plage 410
75 zł
150 zł
638 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412
75 zł
75 zł
639 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, drugi egzemplarz
60 zł
65 zł
640 Zabór rosyjski
dienieżka 1861, Warszawa, Plage 527, pięknie zachowana
300 zł
310 zł
641 Zabór rosyjski
połuszka 1850, Warszawa, Plage 530, patyna, bardzo ładna
200 zł
400 zł
642 Zabór rosyjski
połuszka 1852, Warszawa, odmiana z kropką po dacie, Plage 533, bardzo ładny egzemplarz
250 zł
630 zł
643 Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich
2 kopiejki 1916, Berlin, bardzo ładnie zachowane
125 zł
180 zł
644 Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich
2 kopiejki 1916, Hamburg, wyśmienity stan zachowania
150 zł
185 zł
645 Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich
1 kopiejka 1916, Hamburg, bardzo ładny egzemplarz
125 zł
210 zł
646 Monety niemieckich władz okupacyjnych dla Królestwa Polskiego
10 fenigów 1917, Stuttgart, odmiana- napis blisko obrzeża monety, rzadkie
100 zł
140 zł