Aukcja nr 22
USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
627 | Zabór rosyjski 3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, drugi egzemplarz |
II- EF- |
100 zł 95 zł
628 | Zabór rosyjski 3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, Plage 365, patyna |
II- EF- |
125 zł |
629 | Zabór rosyjski 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378 |
II- EF- |
100 zł 80 zł
630 | Zabór rosyjski 25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387 |
80 zł 190 zł
631 | Zabór rosyjski 25 kopiejek = 50 groszy 1850, Plage 388 |
II- EF- |
100 zł 240 zł
632 | Zabór rosyjski 25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 453, gabinetowy stan zachowania z piękną patyną |
I UNC |
800 zł 3 400 zł
633 | Zabór rosyjski 20 kopiejek = 40 groszy 1844, Warszawa, Plage 391, drobne wady blachy |
II- EF- |
80 zł 540 zł
634 | Zabór rosyjski 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396 |
III VF |
80 zł 160 zł
635 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, Plage 398, rzadkie |
II+ EF+ |
100 zł 560 zł
636 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408 |
75 zł 210 zł
637 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1838, Warszawa, Plage 410 |
75 zł 150 zł
638 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412 |
75 zł 75 zł
639 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, drugi egzemplarz |
III VF |
60 zł 65 zł
640 | Zabór rosyjski dienieżka 1861, Warszawa, Plage 527, pięknie zachowana |
I UNC |
300 zł 310 zł
641 | Zabór rosyjski połuszka 1850, Warszawa, Plage 530, patyna, bardzo ładna |
I- UNC- |
200 zł 400 zł
642 | Zabór rosyjski połuszka 1852, Warszawa, odmiana z kropką po dacie, Plage 533, bardzo ładny egzemplarz |
I UNC |
250 zł 630 zł
643 | Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich 2 kopiejki 1916, Berlin, bardzo ładnie zachowane |
I UNC |
125 zł 180 zł
644 | Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich 2 kopiejki 1916, Hamburg, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
150 zł 185 zł
645 | Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich 1 kopiejka 1916, Hamburg, bardzo ładny egzemplarz |
I UNC |
125 zł 210 zł
646 | Monety niemieckich władz okupacyjnych dla Królestwa Polskiego 10 fenigów 1917, Stuttgart, odmiana- napis blisko obrzeża monety, rzadkie |
100 zł 140 zł