Aukcja nr 22
USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
391 | Władysław IV Waza 1632- 1648 dukat 1639, Gdańsk, H-Cz. 1802 R2, Fr. 15, złoto, 3.48 g, drobne uszkodzenie w tle, bardzo ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
5 500 zł 6 100 zł
392 | Władysław IV Waza 1632- 1648 dukat 1639, Gdańsk, drugi egzemplarz, złoto, 3.45 g |
III VF |
2 500 zł 2 950 zł
393 | Władysław IV Waza 1632- 1648 talar 1633, Toruń, Kurp. 270 R4, Dav. 4374, T. 10, ładna patyna |
2 500 zł | |
394 | Władysław IV Waza 1632- 1648 talar 1633, Toruń, drugi egzemplarz, patyna |
III VF |
1 750 zł 2 000 zł
395 | Władysław IV Waza 1632- 1648 talar 1638, Toruń, odmiana duże cyfry w dacie, Kurp. 296 R, Dav. 4374, T. 6, |
2 000 zł 1 600 zł
396 | Władysław IV Waza 1632- 1648 talar 1640, Toruń, Kurp. 313 R3, Dav. 4375, T. 10, patyna |
4 000 zł | |
397 | Władysław IV Waza 1632- 1648 talar 1647, Gdańsk, Kurp. 191 R7, Dav. 4356, T. 60, dwukrotne uderzenie stempla na rewersie, bardzo rzadki |
III VF |
4 500 zł 3 600 zł
398 | Władysław IV Waza 1632- 1648 kopiejka wybita w Moskwie przez królewicza Władysława jako cara moskiewskiego, odmiana z literami MO, Kurp. 369 R8, rzadka |
200 zł 310 zł