Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  POLSKA  Zabór rosyjski
617 Zabór rosyjski
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, Plage 301, Fr. 111, złoto, 3.91 g
1 100 zł
1 300 zł
618 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313
300 zł
360 zł
619 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 321, wyśmienity stan zachowania
1 000 zł
620 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320
300 zł
460 zł
621 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage 325, bardzo ładny
300 zł
660 zł
622 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1838, Warszawa, Plage 335, rzadkie
900 zł
1 850 zł
623 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, Plage 341
300 zł
330 zł
624 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, odmiana- po 5 kępie liści 2 jagody, Plage 256
100 zł
180 zł
625 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, Plage 361
100 zł
170 zł
626 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, drobna wada rantu
250 zł
200 zł
627 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, drugi egzemplarz
100 zł
95 zł
628 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, Plage 365, patyna
125 zł
629 Zabór rosyjski
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378
100 zł
80 zł
630 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387
80 zł
190 zł
631 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Plage 388
100 zł
240 zł
632 Zabór rosyjski
25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 453, gabinetowy stan zachowania z piękną patyną
800 zł
3 400 zł
633 Zabór rosyjski
20 kopiejek = 40 groszy 1844, Warszawa, Plage 391, drobne wady blachy
80 zł
540 zł
634 Zabór rosyjski
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396
80 zł
160 zł
635 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1832, Petersburg, Plage 398, rzadkie
100 zł
560 zł
636 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408
75 zł
210 zł