Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  POLSKA
denar 1609, Poznań, Kurp. 1783 R4, Gum. 1466 denar 1609, Poznań, Kurp. 1783 R4, Gum. 1466
388 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1609, Poznań, Kurp. 1783 R4, Gum. 1466
200 zł
290 zł
denar 1610, Poznań, Kurp. 1785 R5, Gum. 1466 denar 1610, Poznań, Kurp. 1785 R5, Gum. 1466
389 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1610, Poznań, Kurp. 1785 R5, Gum. 1466
200 zł
300 zł
denar 1623, Łobżenica, Kurp. 1860 R3, Gum. 1494 denar 1623, Łobżenica, Kurp. 1860 R3, Gum. 1494
390 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1623, Łobżenica, Kurp. 1860 R3, Gum. 1494
125 zł
dukat 1639, Gdańsk, H-Cz. 1802 R2, Fr. 15, złoto, 3.48 g, drobne uszkodzenie w tle, bardzo ładny e.. dukat 1639, Gdańsk, H-Cz. 1802 R2, Fr. 15, złoto, 3.48 g, drobne uszkodzenie w tle, bardzo ładny e..
391 Władysław IV Waza 1632- 1648
dukat 1639, Gdańsk, H-Cz. 1802 R2, Fr. 15, złoto, 3.48 g, drobne uszkodzenie w tle, bardzo ładny egzemplarz
5 500 zł
6 100 zł
dukat 1639, Gdańsk, drugi egzemplarz, złoto, 3.45 g dukat 1639, Gdańsk, drugi egzemplarz, złoto, 3.45 g
392 Władysław IV Waza 1632- 1648
dukat 1639, Gdańsk, drugi egzemplarz, złoto, 3.45 g
2 500 zł
2 950 zł
talar 1633, Toruń, Kurp. 270 R4, Dav. 4374, T. 10, ładna patyna talar 1633, Toruń, Kurp. 270 R4, Dav. 4374, T. 10, ładna patyna
393 Władysław IV Waza 1632- 1648
talar 1633, Toruń, Kurp. 270 R4, Dav. 4374, T. 10, ładna patyna
2 500 zł
talar 1633, Toruń, drugi egzemplarz, patyna talar 1633, Toruń, drugi egzemplarz, patyna
394 Władysław IV Waza 1632- 1648
talar 1633, Toruń, drugi egzemplarz, patyna
1 750 zł
2 000 zł
talar 1638, Toruń, odmiana duże cyfry w dacie, Kurp. 296 R, Dav. 4374, T. 6, talar 1638, Toruń, odmiana duże cyfry w dacie, Kurp. 296 R, Dav. 4374, T. 6,
395 Władysław IV Waza 1632- 1648
talar 1638, Toruń, odmiana duże cyfry w dacie, Kurp. 296 R, Dav. 4374, T. 6,
2 000 zł
1 600 zł
talar 1640, Toruń, Kurp. 313 R3, Dav. 4375, T. 10, patyna talar 1640, Toruń, Kurp. 313 R3, Dav. 4375, T. 10, patyna
396 Władysław IV Waza 1632- 1648
talar 1640, Toruń, Kurp. 313 R3, Dav. 4375, T. 10, patyna
4 000 zł
talar 1647, Gdańsk, Kurp. 191 R7, Dav. 4356, T. 60, dwukrotne uderzenie stempla na rewersie, bardz.. talar 1647, Gdańsk, Kurp. 191 R7, Dav. 4356, T. 60, dwukrotne uderzenie stempla na rewersie, bardz..
397 Władysław IV Waza 1632- 1648
talar 1647, Gdańsk, Kurp. 191 R7, Dav. 4356, T. 60, dwukrotne uderzenie stempla na rewersie, bardzo rzadki
4 500 zł
3 600 zł
kopiejka wybita w Moskwie przez królewicza Władysława jako cara moskiewskiego, odmiana z literami .. kopiejka wybita w Moskwie przez królewicza Władysława jako cara moskiewskiego, odmiana z literami ..
398 Władysław IV Waza 1632- 1648
kopiejka wybita w Moskwie przez królewicza Władysława jako cara moskiewskiego, odmiana z literami MO, Kurp. 369 R8, rzadka
200 zł
310 zł
odbitka w srebrze 10 dukatówki 1650, Gdańsk, Aw: Popiersie Jana Kazimierza i napis IOAN CASIM DG R.. odbitka w srebrze 10 dukatówki 1650, Gdańsk, Aw: Popiersie Jana Kazimierza i napis IOAN CASIM DG R..
399 Jan II Kazimierz 1649- 1668
odbitka w srebrze 10 dukatówki 1650, Gdańsk, Aw: Popiersie Jana Kazimierza i napis IOAN CASIM DG REX POL & SUEC M D L RUS PRUS, Rw: Widok miasta, wyżej w promieniach ..
16 000 zł
14 600 zł
trzydukatówka bez daty (donatywa), Gdańsk, Aw: Popiersie króla z sygnaturą h (Jan Höhn junior) i n.. trzydukatówka bez daty (donatywa), Gdańsk, Aw: Popiersie króla z sygnaturą h (Jan Höhn junior) i n..
399a Jan II Kazimierz 1649- 1668
trzydukatówka bez daty (donatywa), Gdańsk, Aw: Popiersie króla z sygnaturą h (Jan Höhn junior) i napisem wokoło IOAN CASIM DG - POL & SUEC REX, Rw: Panorama Gdańska, ..
II/III
EF/VF
20 000 zł
dukat 1651, Gdańsk, odmiana- małe popiersie króla i data pod herbem Gdańska, H-Cz. 5874 R4, Fr. 24.. dukat 1651, Gdańsk, odmiana- małe popiersie króla i data pod herbem Gdańska, H-Cz. 5874 R4, Fr. 24..
400 Jan II Kazimierz 1649- 1668
dukat 1651, Gdańsk, odmiana- małe popiersie króla i data pod herbem Gdańska, H-Cz. 5874 R4, Fr. 24, T. 35, złoto, 3.41 g, lekko gięty, rzadki egzemplarz ze starą patyną
3 500 zł
2 800 zł
dukat 1655, Toruń, odmiana z literami HI - L, H.Cz. 2064 R4, Fr. 60, T. 35, złoto, 3.36 g, rzadki dukat 1655, Toruń, odmiana z literami HI - L, H.Cz. 2064 R4, Fr. 60, T. 35, złoto, 3.36 g, rzadki
401 Jan II Kazimierz 1649- 1668
dukat 1655, Toruń, odmiana z literami HI - L, H.Cz. 2064 R4, Fr. 60, T. 35, złoto, 3.36 g, rzadki
3 500 zł
3 700 zł
talar 1649, Toruń, odmiana bez liter mincerza, Kurp. 1040 R4, Dav 4377, T. 25, rzadki, patyna talar 1649, Toruń, odmiana bez liter mincerza, Kurp. 1040 R4, Dav 4377, T. 25, rzadki, patyna
402 Jan II Kazimierz 1649- 1668
talar 1649, Toruń, odmiana bez liter mincerza, Kurp. 1040 R4, Dav 4377, T. 25, rzadki, patyna
2 500 zł
talar 1659, Toruń, Kurp. 1044 R4, Dav. 4377, T. 20, rzadki, ładnie zachowany egzemplarz talar 1659, Toruń, Kurp. 1044 R4, Dav. 4377, T. 20, rzadki, ładnie zachowany egzemplarz
403 Jan II Kazimierz 1649- 1668
talar 1659, Toruń, Kurp. 1044 R4, Dav. 4377, T. 20, rzadki, ładnie zachowany egzemplarz
6 000 zł
5 900 zł
404 Jan II Kazimierz 1649- 1668
tymf 1665, Bydgoszcz, Kurp. 514, Gum. 1773
75 zł
ort 1651, Wschowa, Kurp. 306 R, Gum. 1726 ort 1651, Wschowa, Kurp. 306 R, Gum. 1726
405 Jan II Kazimierz 1649- 1668
ort 1651, Wschowa, Kurp. 306 R, Gum. 1726
250 zł
330 zł
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 po bokach tarczy herbowej, Kurp. 316 R4, Gum. 1728, T. .. ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 po bokach tarczy herbowej, Kurp. 316 R4, Gum. 1728, T. ..
406 Jan II Kazimierz 1649- 1668
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 po bokach tarczy herbowej, Kurp. 316 R4, Gum. 1728, T. 7, ładnie zachowany i rzadki
1 500 zł
1 750 zł