Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA
951 POLSKA
medal autorstwa Wacława Głowackiego wybity z okazji 200-lecia Oswobodzenia Wiednia 1883 r., Aw: Popier- sie króla w wieńcu laurowym na głowie i napis w otoku, Rw: Obr..
125 zł
medal Wystawy Rolniczo-Przemysłowej w Warszawie 1885 r., Aw: Herb Warszawy pod koroną muralis i na.. medal Wystawy Rolniczo-Przemysłowej w Warszawie 1885 r., Aw: Herb Warszawy pod koroną muralis i na..
952 POLSKA
medal Wystawy Rolniczo-Przemysłowej w Warszawie 1885 r., Aw: Herb Warszawy pod koroną muralis i napis w otoku, Rw: W wieńcu data 1885 i napis rosyjski, cyna, 32 mm, 1..
80 zł
953 POLSKA
medal wydany nakładem W. Głowackiego na tysiąclecie misji świętych Cyryla i Metodego 1885 r., Aw: Stojący na wprost święci z ikoną i krzyżem, napis w otoku, w odcinku..
80 zł
105 zł
medal autorstwa W. Pittnera wybity w Wiedniu i rozdawany wystawcom Wystawy Krajowej w Krakowie 188.. medal autorstwa W. Pittnera wybity w Wiedniu i rozdawany wystawcom Wystawy Krajowej w Krakowie 188..
954 POLSKA
medal autorstwa W. Pittnera wybity w Wiedniu i rozdawany wystawcom Wystawy Krajowej w Krakowie 1887 r., Aw: Napis w otoku, Rw: Napis w otoku ETNOGRAFICZNA ORAZ SZTUKI..
90 zł
160 zł
medal autorstwa J. Schwendtnera z okazji 300-lecia Gimnazjum św. Anny w Krakowie 1888 r., Aw: Św. .. medal autorstwa J. Schwendtnera z okazji 300-lecia Gimnazjum św. Anny w Krakowie 1888 r., Aw: Św. ..
955 POLSKA
medal autorstwa J. Schwendtnera z okazji 300-lecia Gimnazjum św. Anny w Krakowie 1888 r., Aw: Św. Sta- nisław Biskup z tarczą z Orłem i napis w otoku ZA PANOWANIA ZYG..
150 zł
120 zł
medal na sprowadzenie prochów Adama Mickiewicza na Wawel 1890 r, Aw: Popiersie poety w prawo i nap.. medal na sprowadzenie prochów Adama Mickiewicza na Wawel 1890 r, Aw: Popiersie poety w prawo i nap..
956 POLSKA
medal na sprowadzenie prochów Adama Mickiewicza na Wawel 1890 r, Aw: Popiersie poety w prawo i napis w otoku ADAM MICKIEWICZ 1798+1855, Rw: W otoku cytat z Pana Tadeu..
400 zł
medal autorstwa A. Schindlera z okazji Wystawy Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r., Aw: Kobiet.. medal autorstwa A. Schindlera z okazji Wystawy Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r., Aw: Kobiet..
957 POLSKA
medal autorstwa A. Schindlera z okazji Wystawy Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r., Aw: Kobieta z pionem murarskim i kielnią w dłoniach biegnąca w lewo, po bokach..
800 zł
800 zł
Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz- medal niesygnowany 1893 r., Aw: Popiersia twórców chorału w lew.. Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz- medal niesygnowany 1893 r., Aw: Popiersia twórców chorału w lew..
958 POLSKA
Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz- medal niesygnowany 1893 r., Aw: Popiersia twórców chorału w lewo i napis w otoku, Rw: W wieńcu cierniowym napis poziomy, H-Cz.10481..
125 zł
medal autorstwa A. Popiela i A Schindlera wybity z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie w.. medal autorstwa A. Popiela i A Schindlera wybity z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie w..
959 POLSKA
medal autorstwa A. Popiela i A Schindlera wybity z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie w 1894 r., Aw: Rolnik z kosą i niżej dwie postacie kobiece, Rw: Napis..
400 zł
medal pamiątkowy Tadeusza Kościuszki 1894 r., Aw: Kościuszko na koniu w prawo, za nim kosynierzy, .. medal pamiątkowy Tadeusza Kościuszki 1894 r., Aw: Kościuszko na koniu w prawo, za nim kosynierzy, ..
960 POLSKA
medal pamiątkowy Tadeusza Kościuszki 1894 r., Aw: Kościuszko na koniu w prawo, za nim kosynierzy, w odcinku na- pis RACŁAWICE, Rw: Scena przysięgi Kościuszki, po boka..
100 zł
310 zł
medal niesygnowany Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r., Aw: Siedząca kobieta a za nią m.. medal niesygnowany Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r., Aw: Siedząca kobieta a za nią m..
961 POLSKA
medal niesygnowany Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r., Aw: Siedząca kobieta a za nią mężczyzna ze zniczem i napis w otoku, Rw: Pawilon wystawowy i napis u..
100 zł
80 zł
medal z okazji 350-lecia nadania ustaw Bractwu Strzeleckiemu we Lwowie 1896 r., Aw: Widok Lwowa z .. medal z okazji 350-lecia nadania ustaw Bractwu Strzeleckiemu we Lwowie 1896 r., Aw: Widok Lwowa z ..
962 POLSKA
medal z okazji 350-lecia nadania ustaw Bractwu Strzeleckiemu we Lwowie 1896 r., Aw: Widok Lwowa z kurkiem na wieży, Rw: Napis, srebro, 36.5 mm, 19.67 g, na rancie pun..
500 zł
medal autorstwa Piusa Welońskiego dedykowany Konstantemu Górskiemu 1897 r., Aw: Popiersie w lewo, .. medal autorstwa Piusa Welońskiego dedykowany Konstantemu Górskiemu 1897 r., Aw: Popiersie w lewo, ..
963 POLSKA
medal autorstwa Piusa Welońskiego dedykowany Konstantemu Górskiemu 1897 r., Aw: Popiersie w lewo, na ramieniu sygn. P. Weloński, niżej GERLACH, MEISSNER WARSZAWA, Rw:..
400 zł
780 zł
Adam Mickiewicz- medal autorstwa Wacława Szymanowskiego 1898 r., Aw: Popiersie Mickiewicza w prawo.. Adam Mickiewicz- medal autorstwa Wacława Szymanowskiego 1898 r., Aw: Popiersie Mickiewicza w prawo..
964 POLSKA
Adam Mickiewicz- medal autorstwa Wacława Szymanowskiego 1898 r., Aw: Popiersie Mickiewicza w prawo napis ADAM MICKIEWICZ i sygn. Wacław, Rw: Poeta otoczony przez muzy..
200 zł
Józef hrabia Dunin-Borkowski- medal niesygnowany, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: W wieńcu napi.. Józef hrabia Dunin-Borkowski- medal niesygnowany, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: W wieńcu napi..
965 POLSKA
Józef hrabia Dunin-Borkowski- medal niesygnowany, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: W wieńcu napis poziomy ZASŁUŻONEMU POECIE HELLENOFILOWI, brąz, 51 mm, 51.73 g, pa..
200 zł
480 zł
Stanisław hrabia Dunin-Borkowski- medal sygnowany G. Szapiry syn, Aw: Popiersie trzy czwarte w lew.. Stanisław hrabia Dunin-Borkowski- medal sygnowany G. Szapiry syn, Aw: Popiersie trzy czwarte w lew..
966 POLSKA
Stanisław hrabia Dunin-Borkowski- medal sygnowany G. Szapiry syn, Aw: Popiersie trzy czwarte w lewo i napis w otoku STANISŁAW HRANBIA DUNIN BORKOWSKI 1782-1850, Rw: W..
400 zł
medal autorstwa W. Lewandowskiego na jubileusz Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego.. medal autorstwa W. Lewandowskiego na jubileusz Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego..
967 POLSKA
medal autorstwa W. Lewandowskiego na jubileusz Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego 1900 r., Aw: Siedzący na tronach królowie: Kazimierz Wielki, Władys..
250 zł
Antoni Małecki- medal autorstwa St. Lewandowskiego 1901 r., Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: Dwa .. Antoni Małecki- medal autorstwa St. Lewandowskiego 1901 r., Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: Dwa ..
968 POLSKA
Antoni Małecki- medal autorstwa St. Lewandowskiego 1901 r., Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: Dwa berła z gałązką laurową i napis poziomy W LXXX ROCZNICĘ URODZIN UNIW..
500 zł
470 zł
Jerzy Dunin-Borkowski- medal autorstwa Schwerdtnera 1901 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku.. Jerzy Dunin-Borkowski- medal autorstwa Schwerdtnera 1901 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku..
969 POLSKA
Jerzy Dunin-Borkowski- medal autorstwa Schwerdtnera 1901 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Kobieta w koronie na głowie i z mieczem pisząca w otwartej ksi..
250 zł
240 zł
Władysław Łoziński- medal autorstwa J. Markowskiego 1906 r., Aw: Na ozdobnym kartuszu napis WŁADY-.. Władysław Łoziński- medal autorstwa J. Markowskiego 1906 r., Aw: Na ozdobnym kartuszu napis WŁADY-..
970 POLSKA
Władysław Łoziński- medal autorstwa J. Markowskiego 1906 r., Aw: Na ozdobnym kartuszu napis WŁADY- SŁAWOWI ŁOZIŃSKIEMU OBYWATELSTWO HONOROWE MIASTO LWÓW 18.X-1906, u ..
400 zł
430 zł