Aukcja 22 / 954

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa W. Pittnera wybity w Wiedniu i rozdawany wystawcom Wystawy Krajowej w Krakowie 1887 r., Aw: Napis w otoku, Rw: Napis w otoku ETNOGRAFICZNA ORAZ SZTUKI POLSKIEJ W KRAKOWIE, po- środku w kartuszu widok Wawelu, tarcze herbowe i data 1887, H-Cz.8009, brąz, 55 mm, 72.82 g, patyna

Numer: 954
Opis: POLSKA. medal autorstwa W. Pittnera wybity w Wiedniu i rozdawany wystawcom Wystawy Krajowej w Krakowie 1887 r., Aw: Napis w otoku, Rw: Napis w otoku ETNOGRAFICZNA ORAZ SZTUKI POLSKIEJ W KRAKOWIE, po- środku w kartuszu widok Wawelu, tarcze herbowe i data 1887, H-Cz.8009, brąz, 55 mm, 72.82 g, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 72 zł
Cena wylicytowana: 160 zł
Ilość odsłon: 148