Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA
1011 POLSKA
Józef Bem- medal autorstwa St. Popławskiego 1928 r., j.w., Strzałk.618, brąz, 55 mm, pudełko
200 zł
1012 POLSKA
Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu- medal autorstwa M.Kotarbińskiego 1929 r., Aw: Orzeł w małym okręgu i napis w otoku, Rw: Popiersie prezydenta Mościckiego w mały..
200 zł
160 zł
1013 POLSKA
medal za chlubne wyniki pracy autorstwa W. Bończa-Tomaszewskiego 1929 r., Aw: Orzeł państwowy oto- czony wieńcem i litery RP, Rw: Siedząca postać kobieca i napis w ot..
250 zł
1014 POLSKA
100-lecie Powstania Listopadowego- medal autorstwa Wabia-Wabińskiego i St. Repety 1930 r., Aw: Napis poziomy SETNA ROCZNICA.., Rw: Stylizowane postacie żołnierzy, Str..
100 zł
130 zł
1015 POLSKA
Zakłady Amunicyjne w Warszawie- medal autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego 1930 r., Aw: Ptak siedzący na pocisku i napis w otoku NAGRODA SPORTOWO-STRZELECKA, wokó..
100 zł
80 zł
1016 POLSKA
Franciszek Prus Biesiadecki- medal autorstwa J. Wysockiego 1931 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, Rw: Napis poziomy ZASŁUŻONEMU OBYWATELOWI ODNOWICIELOWI BIBL..
200 zł
160 zł
1017 POLSKA
Czesław Mączyński- medal autorstwa Eugeniusza Mariana Ungera 1933 r., Aw: Popiersie w lewo i napis BRYGADJER W.P. CZESŁAW MĄCZYŃSKI, Rw: W wieńcu napis PIERWSZEMU WOD..
200 zł
1018 POLSKA
Maria Skłodowska-Curie- medal autorstwa J. Aumillera 1934 r., Aw: Popiersie en face i napis w otoku Rw: Napis poziomy PAMIĘCI SWEGO CZŁONKA HONOROWEGO TOWARZYSTWO NAU..
150 zł
1019 POLSKA
rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego- medal autorstwa St. K. Ostrowskiego 1936 r., Aw: Głowa poziomo i napis w otoku, Rw: Żołnierze niosący trumnę pokrytą całunem, St..
150 zł
155 zł
1020 POLSKA
medal jednostronny Aeroklubu Polskiego ISTUS autorstwa Henryka Grunwalda 1939 r.; Stylizowany Ikar w locie, pod skrzydłem napis ISTUS 1939, niżej POLSKA, Strzałk.849 ..
200 zł
310 zł
1021 POLSKA
Kongres Chemii Przemysłowej w Warszawie- medal niesygnowany 1939 r., Aw: Trójnóg i palnik, w tle napis XIX CONGRES DE CHIMIE INDUSTRIELLE 24.IX.39, Rw: Plac Zamkowy z..
100 zł
370 zł