Aukcja 22 / 967
USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
medal autorstwa W. Lewandowskiego na jubileusz Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego 1900 r., Aw: Siedzący na tronach królowie: Kazimierz Wielki, Władysław Jagiełło i Jadwiga, napis w otoku Rw: Na ozdobnych kartuszach herby Akademii, Uniwersytetu i Krakowa, poniżej daty 1364-1400-1900, napis w otoku IMP FRANCISCO IOSEPHO I SEMPER AVG.., brąz, 67 mm, patyna
Numer: | 967 |
Opis: | POLSKA. medal autorstwa W. Lewandowskiego na jubileusz Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego 1900 r., Aw: Siedzący na tronach królowie: Kazimierz Wielki, Władysław Jagiełło i Jadwiga, napis w otoku Rw: Na ozdobnych kartuszach herby Akademii, Uniwersytetu i Krakowa, poniżej daty 1364-1400-1900, napis w otoku IMP FRANCISCO IOSEPHO I SEMPER AVG.., brąz, 67 mm, patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 250 zł |
Cena wywoławcza: | 200 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 962