Aukcja nr 19
USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
862 | POLSKA krzyż pamiątkowy Żałoby Narodowej z napisem 25/27 LUT PAMIĄTKA / 8 KWIET 1861, na stronie odwrotnej gałązka laurowa w koronie cierniowej i napis WARSZAWA, żelazo, 85x.. |
II- EF- |
400 zł 360 zł
863 | POLSKA medal z okazji 350-lecia nadania ustaw Bractwu Strzeleckiemu we Lwowie, Aw: Widok Lwowa z kurkiem na wieży, Rw: Napis, na rancie punca srebra i dziurka po zawieszce, .. |
I UNC |
700 zł | |
864 | POLSKA odznaka żołnierska I Batalionu Strzelców Chojnice, tombak, 42,6x30,8 mm, resztki srebrzenia, odznaka wykonana w zakładzie grawerskim Jacka (Icka) Kweksilbera w Warsza.. |
300 zł 390 zł
865 | POLSKA odznaka Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, srebro złocone, emalia biała i niebieska, zapięcie na szpilkę. |
I- UNC- |
200 zł | |
866 | ROSJA medal nagrodowy 1859 za podbój Czeczenii i Dagestanu, Aw: Monogram Aleksandra II, Rw: Daty i napis w otoku, Czepurnow 597, srebro 28 mm, zawieszka. |
400 zł 360 zł
867 | ROSJA odznaka 6 libawskiego pułku piechoty, srebro złocone, punca, błękitna emalia, rzadka. |
800 zł | |
868 | ROSJA odznaka ukończenia Aleksandrowskiej Szkoły Wojskowej w Moskwie, srebro złocone, punce, czerwona i biała emalia, rzadka. |
1 200 zł | |
869 | ROSJA brązowa odznaka Rosyjskiego Stowarzyszenia Pożarniczego, brąz. |
III VF |
50 zł 50 zł
870 | ROSJA odznaka akademicka, srebro złocone, punce, biała i ciemnogranatowa emalia. |
300 zł |