Aukcja nr 19
USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
866 | ROSJA medal nagrodowy 1859 za podbój Czeczenii i Dagestanu, Aw: Monogram Aleksandra II, Rw: Daty i napis w otoku, Czepurnow 597, srebro 28 mm, zawieszka. |
400 zł 360 zł
867 | ROSJA odznaka 6 libawskiego pułku piechoty, srebro złocone, punca, błękitna emalia, rzadka. |
800 zł | |
868 | ROSJA odznaka ukończenia Aleksandrowskiej Szkoły Wojskowej w Moskwie, srebro złocone, punce, czerwona i biała emalia, rzadka. |
1 200 zł | |
869 | ROSJA brązowa odznaka Rosyjskiego Stowarzyszenia Pożarniczego, brąz. |
III VF |
50 zł 50 zł
870 | ROSJA odznaka akademicka, srebro złocone, punce, biała i ciemnogranatowa emalia. |
300 zł |