Aukcja nr 19

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  ODZNAKI I ODZNACZENIA  POLSKA
862 POLSKA
krzyż pamiątkowy Żałoby Narodowej z napisem 25/27 LUT PAMIĄTKA / 8 KWIET 1861, na stronie odwrotnej gałązka laurowa w koronie cierniowej i napis WARSZAWA, żelazo, 85x..
400 zł
360 zł
863 POLSKA
medal z okazji 350-lecia nadania ustaw Bractwu Strzeleckiemu we Lwowie, Aw: Widok Lwowa z kurkiem na wieży, Rw: Napis, na rancie punca srebra i dziurka po zawieszce, ..
700 zł
864 POLSKA
odznaka żołnierska I Batalionu Strzelców Chojnice, tombak, 42,6x30,8 mm, resztki srebrzenia, odznaka wykonana w zakładzie grawerskim Jacka (Icka) Kweksilbera w Warsza..
300 zł
390 zł
865 POLSKA
odznaka Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, srebro złocone, emalia biała i niebieska, zapięcie na szpilkę.
200 zł