Aukcja nr 19
USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
862 | POLSKA krzyż pamiątkowy Żałoby Narodowej z napisem 25/27 LUT PAMIĄTKA / 8 KWIET 1861, na stronie odwrotnej gałązka laurowa w koronie cierniowej i napis WARSZAWA, żelazo, 85x.. |
II- EF- |
400 zł 360 zł
863 | POLSKA medal z okazji 350-lecia nadania ustaw Bractwu Strzeleckiemu we Lwowie, Aw: Widok Lwowa z kurkiem na wieży, Rw: Napis, na rancie punca srebra i dziurka po zawieszce, .. |
I UNC |
700 zł | |
864 | POLSKA odznaka żołnierska I Batalionu Strzelców Chojnice, tombak, 42,6x30,8 mm, resztki srebrzenia, odznaka wykonana w zakładzie grawerskim Jacka (Icka) Kweksilbera w Warsza.. |
300 zł 390 zł
865 | POLSKA odznaka Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, srebro złocone, emalia biała i niebieska, zapięcie na szpilkę. |
I- UNC- |
200 zł |