Aukcja nr 19
USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
764 | niemiecka waga monetarna - Kolonia XVIII w. wraz z kompletem 16 mosiężnych odważników, waga wykonana z brązu, oryginalne pudełko. |
600 zł 480 zł
765 | Anglia - odważnik 1 nobla, Aw: Król na statku, Rw: litery w wieńcu, brąz, ładna stara patyna. |
III VF |
100 zł 100 zł