Aukcja 19 / 867

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  ODZNAKI I ODZNACZENIA  ROSJA

odznaka 6 libawskiego pułku piechoty, srebro złocone, punca, błękitna emalia, rzadka.

Numer: 867
Opis: ROSJA. odznaka 6 libawskiego pułku piechoty, srebro złocone, punca, błękitna emalia, rzadka.
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 511