Aukcja 19 / 870

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  ODZNAKI I ODZNACZENIA  ROSJA

odznaka akademicka, srebro złocone, punce, biała i ciemnogranatowa emalia.

Numer: 870
Opis: ROSJA. odznaka akademicka, srebro złocone, punce, biała i ciemnogranatowa emalia.
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 488