Aukcja 19 / 868

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  ODZNAKI I ODZNACZENIA  ROSJA

odznaka ukończenia Aleksandrowskiej Szkoły Wojskowej w Moskwie, srebro złocone, punce, czerwona i biała emalia, rzadka.

Numer: 868
Opis: ROSJA. odznaka ukończenia Aleksandrowskiej Szkoły Wojskowej w Moskwie, srebro złocone, punce, czerwona i biała emalia, rzadka.
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 464