Aukcja 19 / 863

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  ODZNAKI I ODZNACZENIA  POLSKA

medal z okazji 350-lecia nadania ustaw Bractwu Strzeleckiemu we Lwowie, Aw: Widok Lwowa z kurkiem na wieży, Rw: Napis, na rancie punca srebra i dziurka po zawieszce, srebro 36,5 mm. 19,67 g., patyna.

Numer: 863
Opis: POLSKA. medal z okazji 350-lecia nadania ustaw Bractwu Strzeleckiemu we Lwowie, Aw: Widok Lwowa z kurkiem na wieży, Rw: Napis, na rancie punca srebra i dziurka po zawieszce, srebro 36,5 mm. 19,67 g., patyna.
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 560 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 467