Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  POLSKA  Zygmunt August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 624, Kurp 8.. czworak 1566, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 624, Kurp 8..
180 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 624, Kurp 855 R.
125 zł
150 zł
czworak 1568, Wilno, j.w., Gum. 624, Kurp. 867 R. czworak 1568, Wilno, j.w., Gum. 624, Kurp. 867 R.
181 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, j.w., Gum. 624, Kurp. 867 R.
150 zł
220 zł
182 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, j.w., Gum. 624, Kurp. 869 R.
100 zł
130 zł
czworak 1569, Wilno, j.w., Gum. 624, Kurp. 875 R. czworak 1569, Wilno, j.w., Gum. 624, Kurp. 875 R.
183 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1569, Wilno, j.w., Gum. 624, Kurp. 875 R.
150 zł
170 zł
trojak 1557, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Napis i herb Gdańska, Gum. 646, Kurp. 958.. trojak 1557, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Napis i herb Gdańska, Gum. 646, Kurp. 958..
184 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1557, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Napis i herb Gdańska, Gum. 646, Kurp. 958 R2.
400 zł
500 zł
185 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 619, Kurp. 812 R3, T. 18, H-Cz. 4939 R2, tzw. trojak ze słabego srebra.
700 zł
560 zł
186 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, j.w., odmiana napisu LIT / LITV, Gum. 619, Kurp. 811 R3, T. 18, H-Cz. 9382 R3. tzw. trojak ze słabego srebra.
500 zł
640 zł
trojak 1565, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Napis QVI HABITAT... , Gum. 623, Kurp. 846 R3, T. 15, m.. trojak 1565, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Napis QVI HABITAT... , Gum. 623, Kurp. 846 R3, T. 15, m..
187 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1565, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Napis QVI HABITAT... , Gum. 623, Kurp. 846 R3, T. 15, moneta z cytatem z psalmu zwana trojakiem szyderczym.
700 zł
880 zł
188 Zygmunt August 1545-1572
2 grosze 1565, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 617, Kurp. 799 R3, T. 10,
500 zł
520 zł
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 615,.. grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 615,..
189 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 615, Kurp. 788 R2, bardzo ładny stan zachowania.
500 zł
820 zł
grosz na stopę polską 1547, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 610, K.. grosz na stopę polską 1547, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 610, K..
190 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 610, Kurp. 762 R.
80 zł
170 zł
grosz 1556, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 642, Kurp. 943.. grosz 1556, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 642, Kurp. 943..
191 Zygmunt August 1545-1572
grosz 1556, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 642, Kurp. 943 R3, T. 4.
350 zł
540 zł
grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 615,.. grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 615,..
192 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 615, Kurp. 794 R3, T. 12.
450 zł
840 zł
grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 611,.. grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 611,..
193 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 611, Kurp. 769 R4, T.12, bardzo rzadka moneta.
300 zł
600 zł
grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 610,.. grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 610,..
194 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 610, Kurp. 768 R.
80 zł
150 zł
195 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1547, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 598, Kurp. 669 R.
50 zł
196 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1548, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 671 R.
60 zł
50 zł
197 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1550, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 676 R.
50 zł
45 zł
półgrosz 1551, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 677 R1, patyna. półgrosz 1551, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 677 R1, patyna.
198 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1551, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 677 R1, patyna.
80 zł
105 zł
półgrosz 1552, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 678 R1. półgrosz 1552, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 678 R1.
199 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1552, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 678 R1.
80 zł
90 zł