Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
trojak 1816, Wrocław, Aw: Orzeł pruski, Rw: Napisy, Plage 60. trojak 1816, Wrocław, Aw: Orzeł pruski, Rw: Napisy, Plage 60.
563 Zabór pruski-monety Wielkiego Księstwa Poznańskiego
trojak 1816, Wrocław, Aw: Orzeł pruski, Rw: Napisy, Plage 60.
60 zł
85 zł
grosz 1816 A, Berlin, Aw: Orzeł pruski, Rw: Napisy, Plage 54, minimalna wada krążka, wyśmienity st.. grosz 1816 A, Berlin, Aw: Orzeł pruski, Rw: Napisy, Plage 54, minimalna wada krążka, wyśmienity st..
564 Zabór pruski-monety Wielkiego Księstwa Poznańskiego
grosz 1816 A, Berlin, Aw: Orzeł pruski, Rw: Napisy, Plage 54, minimalna wada krążka, wyśmienity stan zachowania, patyna.
250 zł
300 zł
565 Zabór pruski-monety Wielkiego Księstwa Poznańskiego
grosz 1816 A, Berlin, j.w., Plage 54.
25 zł
20 zł
566 Zabór pruski-monety Wielkiego Księstwa Poznańskiego
grosz 1817 A, Berlin, j.w., Plage 58.
40 zł
65 zł