Aukcja nr 14
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
200 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1555, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 683 R. |
I UNC |
50 zł 75 zł
201 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1556, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 687 R. |
I- UNC- |
50 zł 55 zł
202 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1557, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 693 R3, rzadka odmiana trójlistek rozdziela napis na rewersie . |
50 zł 55 zł
203 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1566, Tykocin, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 607, Kurp. 753 R4, T. 12, rzadka moneta w ładnym stanie zachowania. |
200 zł 360 zł
204 | Zygmunt August 1545-1572 dwudenar 1566, Wilno, Aw: Monogram, Rw: Pogoń, Gum. 595, Kurp. 655 R. |
II- EF- |
60 zł 70 zł
205 | Zygmunt August 1545-1572 dwudenar 1570, Wilno, j.w., Gum. 595, Kurp. 659 R. |
II- EF- |
60 zł 65 zł
206 | Zygmunt August 1545-1572 denar 1554, Wilno, Aw: Orzeł , Rw: Pogoń, Gum. 592, Kurp. 641 R4, T. 8. |
II+ EF+ |
80 zł 105 zł
207 | Zygmunt August 1545-1572 denar 1556, Wilno, j.w., Gum. 592, Kurp. 643 R3, T. 6, patyna. |
I/II UNC/EF |
60 zł 90 zł