Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  POLSKA  Zygmunt August 1545-1572
200 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1555, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 683 R.
50 zł
75 zł
201 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1556, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 687 R.
50 zł
55 zł
202 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1557, Wilno, j.w., Gum. 598, Kurp. 693 R3, rzadka odmiana trójlistek rozdziela napis na rewersie .
50 zł
55 zł
203 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1566, Tykocin, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 607, Kurp. 753 R4, T. 12, rzadka moneta w ładnym stanie zachowania.
200 zł
360 zł
204 Zygmunt August 1545-1572
dwudenar 1566, Wilno, Aw: Monogram, Rw: Pogoń, Gum. 595, Kurp. 655 R.
60 zł
70 zł
205 Zygmunt August 1545-1572
dwudenar 1570, Wilno, j.w., Gum. 595, Kurp. 659 R.
60 zł
65 zł
206 Zygmunt August 1545-1572
denar 1554, Wilno, Aw: Orzeł , Rw: Pogoń, Gum. 592, Kurp. 641 R4, T. 8.
80 zł
105 zł
207 Zygmunt August 1545-1572
denar 1556, Wilno, j.w., Gum. 592, Kurp. 643 R3, T. 6, patyna.
I/II
UNC/EF
60 zł
90 zł